#1 2009-03-22 14:15:06

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

SKANDYNAWIA - liga Szwedzka , Norweska , Duńska

Offline

 

#2 2009-03-25 09:30:11

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: SKANDYNAWIA - liga Szwedzka , Norweska , Duńska

Wielka prośba do Kubunia o obczajenia spotkań:

Guif (-3,5) - Lugi (+3,5) 1, kurs 1.85
Alingsås (-3,5) - LIF Lindesberg  (+3,5) 1, kurs 1.75
Ystads IF - Hammarby  1, kurs 1.87

Offline

 

#3 2009-03-25 11:28:05

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: SKANDYNAWIA - liga Szwedzka , Norweska , Duńska

Kurs nie powalający ale do zagrania za dużo siano może dorzucić, a reasumując chodzi o mecz : Drammen - Bodo na 1 po kursie 1,25

Tabela :

3   Drammen       20       12       5       3       644:571        29
6   Bodø               20       10       0       10       581:555        20

h-2-h :

History     
Date     Tournament     Match     Result
20/12/2008     Postenligaen Men     Bodø vs. Drammen     28:29
20/04/2008     Postenligaen Men Playoffs     Drammen vs. Bodø     41:31
14/04/2008     Postenligaen Men Playoffs     Bodø vs. Drammen     32:34
12/03/2008     Postenligaen Men     Bodø vs. Drammen     24:25
24/11/2007     Postenligaen Men     Drammen vs. Bodø     31:26

Jak widać 5-0 dla Drammen

Drammen ostatnio dostało u siebie 1 bramką ze słabszym Haugeland i zremisowało na wyjezdzie ze Stord. Nie powinni po raz kolejny stracić punktów. Bodo przeplata porazki z wygranymi.

Jak dla mnie mecz zdecydowanie do zagrania i nie przewiduję tu żadnej niespodzianki

28-28...nie mam pytań...jedna z wiekszych porażek w ostatnim czasie

Ostatnio edytowany przez dudu_lech (2009-03-26 15:23:44)

Offline

 

#4 2009-03-25 15:06:55

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: SKANDYNAWIA - liga Szwedzka , Norweska , Duńska

Ystads IF - Hammarby  1, kurs 1.87
krótko , ystad jest zdecydowanie lepsze u siebie niz hammarby na wyjazdach

Offline

 

#5 2009-03-25 21:49:29

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: SKANDYNAWIA - liga Szwedzka , Norweska , Duńska

kubunio napisał:

Ystads IF - Hammarby  1, kurs 1.87
krótko , ystad jest zdecydowanie lepsze u siebie niz hammarby na wyjazdach

PUDŁO , niestety REMIS

Offline

 

#6 2009-03-26 14:34:29

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: SKANDYNAWIA - liga Szwedzka , Norweska , Duńska

Savehof - Redbergslids +4,5 2 1.9
dzis znowu balansuje po cienkiej czerwonej lini ale jestem przekonany ,ze typuje słusznie , wczorajsze mecze pokazały ,ze po rzadza sie swoimi prawami a faworyci wcale nimi nie sa . Mecze były na styku , guif przegrało choc miało rozniesc lugi ktore na wyjazdach grac nie potrafi , alingsas wygrało jedna bramka choc prawie cały mecz przegrywało ,ystad przegrało w dogrywce , dzis licze na kolejny zaciety mecz , savehof to juz nie ta druzyna ktora zdominowała lige szwedzka w pewnym okresie , po mistrzostwach swiata w chorwacji spuscili z tonu i nie graja tego co grali wczesniej , red w moim przekonaniu powalcza , w ostatnim meczu pokonali ystad na wyjezdzie wiec dlaczego nie maja zawalczyc w savehof , licze ,ze jesli red dzis przegra to zmiesci sie w handi

Offline

 

#7 2009-03-26 22:24:43

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: SKANDYNAWIA - liga Szwedzka , Norweska , Duńska

kubunio napisał:

Savehof - Redbergslids +4,5 2 1.9
dzis znowu balansuje po cienkiej czerwonej lini ale jestem przekonany ,ze typuje słusznie , wczorajsze mecze pokazały ,ze po rzadza sie swoimi prawami a faworyci wcale nimi nie sa . Mecze były na styku , guif przegrało choc miało rozniesc lugi ktore na wyjazdach grac nie potrafi , alingsas wygrało jedna bramka choc prawie cały mecz przegrywało ,ystad przegrało w dogrywce , dzis licze na kolejny zaciety mecz , savehof to juz nie ta druzyna ktora zdominowała lige szwedzka w pewnym okresie , po mistrzostwach swiata w chorwacji spuscili z tonu i nie graja tego co grali wczesniej , red w moim przekonaniu powalcza , w ostatnim meczu pokonali ystad na wyjezdzie wiec dlaczego nie maja zawalczyc w savehof , licze ,ze jesli red dzis przegra to zmiesci sie w handi

PUDŁO , zupełnie sie pomyliłem bo nawet nie było blisko , po w szwecji jak narazie nie do grania

Offline

 

#8 2009-03-28 11:48:41

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: SKANDYNAWIA - liga Szwedzka , Norweska , Duńska

svendborg - team tvis holstebro +2,5 2 1.9
znam oba zespoły i w moim przekonaniu tvis spokojnie stac aby ten mecz nawet wygrac , ostatnie wyniki moze o tym nie wskazuja , przypadkowa przegrana z viborgiem - w tym meczu problemy kadrowe , pozniej porazka wyjazdowac z fck  , w pewnym momencie przewaga tvis  była tak wysoka ,ze tylko cud mogł spowodowac ,ze przegraja ten mecz i cud nastapił , przegrali dwoma , nie mniej jednak taki mecz z taka druzyna na tak trudnym terenie napawa optymizmem , wystarczy przypomniec ze fck jebnelo u siebie portland san antonio w lidze mistrzow  , ostatnio swoj mecz juz wygrali 8 , svendborg cieniuje , w tym sezonie zaskakujaco słabe wyniki , niby zaczynaja cos grac  ale czy to starczy na tvis - zobaczymy, do składu wrocił moj ulubiony zezowaty islandczyk snori gudjonsson , mistrz wykonywania karnych i w ostatnim meczu z arhaus rzucil 9 bramek , w zasadzie on trzymal wynik bo drugi strzelec mial 3 bramki , historia przemawia za moim typem , w ciagu ostatnich 3 latach , zawsze to wchodziło , bo tvis albo wygrywało albo przegrywało dwoma bramkami , w pierwszym meczu w holstebro był remis , dzis zapowiada sie wyrownany mecz i licze ,ze zmieszcze sie w handi

PUDŁO

Offline

 

#9 2009-03-29 13:02:49

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: SKANDYNAWIA - liga Szwedzka , Norweska , Duńska

ostatnio im bardziej szczegołowa pisze analize tym bardziej wynik idzie w zupełnie odwrotnym kierunku wiec dzis nie bedzie nic
Redbergslid-Savehof 2.s. Redge. +2,5   1 1.94
PUDŁO w 55 minucie red prowadziło 3 bramkami , brak słow

Offline

 

#10 2009-04-01 13:19:12

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: SKANDYNAWIA - liga Szwedzka , Norweska , Duńska

Naerbo-Haugaland Naerbo +3,5 2 1,85
tylko cud moze spowodowac ,ze to nie wejdzie , narebo to najgorsza druzyna chyba w historii , wystarczy spojrzec na ich bilans , zadnego zwyciestwa , zadnego remisu , haugland wkoncu sie przebudzil , ograł 3 drammen na wyjezdzie czy ostatnio 5 elverum 6 bramkami , ruszyło sie wkoncu i w moim przekonaniu haugland walczy o jak najwyzsza lokate , w pierwszym meczu roznica wyniosła 16 bramek , czy teraz haugland nie wygra chocby 4 , dla mnie niemozliwe , tylko     Stavanger , Sandefjord TIF , Follo HK nie wyrobiły dzisiejszego handi ale sa to druzyny bez dyskusyjnie słabsze od hauglandu , nie ma co wiecej pisac , dla mnie super typ http://www.betexplorer.com/handball/nor … esHomeForm

PUDŁO 27-29 , kiedy sprawdzałem wynik wygladał 20-25 i było elegancko , czy wszystkie ostatnio wybierane przez mnie druzyny musza pod koniec grac kutasowe ? powoli staje sie to meczace .Jeszcze jedno , Jonas Edland ma zakaz wstepu na to forum.

Offline

 

#11 2009-04-15 10:32:55

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: SKANDYNAWIA - liga Szwedzka , Norweska , Duńska

Holstebro-Kolding Holstebro +3,5 1 1.85
zupełnie nie zrozumiały dla mnie kurs na sam zwyciestwo gospodarzy , wczoraj z nudow , przesledziłem gre obydwu zespołow od poczatku sezonu , kolding to napewno dobra druzyna ale team tvis rowniez , fatalna pierwsza połowa sezonu holstebro była spowodowana ewolucja zespołu , poczatkowo miał grac chyba hucko na rozgrywajce jednak po kilku meczach jego miejsce zajął knudsen i sie zaczeła naprawde dobra gra tvis , skad kurs prawie 4 na gospodarzy nie mam pojecia , holstebro ograło u siebie 4 bramkami abb handbol obecnie drugie miejsce , ograło 2 bramkami fck handbold obecnie pierwsze , czy bjerringbro na wyjezdzie wtedy zajmujace pierwsze miejsce jakos 12 bramkami ,ta druzyna ma kilka takich strzelb ,ze głowa mała ,  jesli ktos szuka kursow na niespodzianki to ten jest idealny , ja biore holstebro plus 3,5 bramki i w moim przekonaniu typ jest rewelacyjny , sprawdziłem strony klubowe i nie znalazłem żadnych informacji o jakis kontuzjach tvis wiec gram to smiało , jak dobrze wiemy sama kwestia grania na własnym parkiecie w piłce recznej to spory handicup


WESZŁO 35-34  pieknie , nawet po kursie prawie 4 weszło

Offline

 

#12 2009-04-15 10:36:16

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: SKANDYNAWIA - liga Szwedzka , Norweska , Duńska

Mors-Ringsted 1  1,55
morsy sa odrobine lepsze , do tego graja u siebie , ostatnio rzeczywiscie zaczeli niezle grac i w moim przekonaniu powinni wygrac , ostatnio ograli u siebie 6 bramkami viborg czy w ostatniej kolejce nie dali sie rozjebac fck i przegrali na wyjezdzie tlyko 6 bramkami , w jakis sposob to napawa optymizmem przed dzisiejszym meczem , moge jeszcze dodac ze morsy nie przegrały u siebie z Ringsted

PUDŁO 31-31 po połowie było 5 we właściwa strone , szkoda tej koncówki , KURWA  rozjebał mnie REMIS

Offline

 

#13 2009-04-18 11:47:29

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: SKANDYNAWIA - liga Szwedzka , Norweska , Duńska

Viborg HK - Skjern 1 ok 2,1  PUDŁO
FCK Handbold - Bjerringbro FH 1 1,5  WESZŁO  to było pewne jak techno w trendzie
głowa boli , bez analizy

Offline

 

#14 2009-04-19 11:38:30

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: SKANDYNAWIA - liga Szwedzka , Norweska , Duńska

Stord-Drammen 1.s. Stord +2,5  1 1,9
stord w super formie ograł nawet fylligen na wyjezdzie , raz juz na nich stawialem z handi w spotkaniu z drammen i był remis , dzis stord wyglada jeszcze bardziej przekonywujaco niz wtedy wiec stord +2,5

WESZŁO 26-24

Offline

 

#15 2009-04-20 12:34:30

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: SKANDYNAWIA - liga Szwedzka , Norweska , Duńska

Alingsas-Hammarby 1.s.  1  1,85
zaczyna sie zabawa półfinałowa , ciekawy mecz ktorego nie moglem sobie podarowac , dlaczego alingsas ? alingsas gra znakomicie u siebie w lidze w domu 12-1-0 praktycznie nie mogłoby byc lepiej , hammarby przegrało tu juz raz 4 bramkami , dzis spodziewam sie podobnego wyniku , biorac pod uwage gre hammarby na wyjazdach i gre alingsas u siebie zwyciezca wyłania sie sam ale pojdzmy dalej , alingsas w pierszej rundzie po trafia na lindesberg ktore naprawde niezle sie postawiło , w zasadzie pierwszy mecz u siebie alingsas powinno przegrac ale dzieki znakomitej pogoni wygrało jedna bramka , pozniejsze mecze to pewne zwyciestwa gospodarzy , drugi mecz kontolowany od poczatku i wygrana 3 bramkamia natomiast 3 mecz to juz zupełna deklasacja , spotkałem sie z opiniami ,ze własnie w trzecim meczu u siebie alingsas zagrało na swoim normalnym poziomie , niestety nie wszystkie mecze widziałem wiec pozostaje wierzyc chłopakom ze szwecji , hammarby ku mojemu zaskoczeniu przeszło ystad , jedno przełamanie na wyjezdzie zadecydowało o wygranej w seri 3-1 i hammarby awansowało dalej , nie ukrywam ,ze byłem zaskoczony bo hammarby zwyczajnie cieniuje na wyjazdach , to juz nie ten sam zespół co rok temu brak tobiasa karlssona - kiel,
niklasa grundstena - hamburg  czy michael apelgren - granollers zrobiło swoje , oczywiscie zostali niezli jak johansson , hoglund czy baverund ale w porownaniu ze stratami hammarby jest mocno słabsze niz rok temu ,alingsas ma wyrownany zespół , graja na niezłej skutecznosci , w zasadzie 3/4 zespołu punktuje i własnie dzis licze na ta roznorodnosc w ataku , stawiam na alingsas bo twierdzy alingsas w tym sezonie nie zdobył jeszcze nikt , chłopaki ze szwecji maja podobne zdanie . Alingsas vi ha seger  !!!!

WESZŁO 27-22  samozwańczy król ręcznej wraca z wielkim pierdolnięciem hyhyhyhy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://nerko.pl/ przegrywanie kaset na mokotowie i ursynowie www.numizek.pl www.psita.pl www.piesku.pl