#16 2009-07-04 12:21:58

Ferduś

Młodszy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 8

Re: Men

Finlandia - Brazylia -2,5 kurs:1.95

Brazylia już weszła w swój rytm. Grają nieziemską siatkówkę. W Brazylii stracili w 1 meczu z Finlandią 2 sety ale widać że to ich rozwścieczyło i teraz chcą się zrewanżować. Brazylia tak jak reszta zespołów graja lepiej 2 mecz z dwumeczu. Więc jak wczoraj było 3-0 to dzisiaj co zostaje? Pogrom!!!. Finlandia to zespół który osiągnął jakąś tam renomę w Europie ale przy takiej formie Brazylijczyków pozostaje im przegrać 0-3.

Ostatnio edytowany przez Ferduś (2009-07-04 12:49:38)

Offline

 

#17 2009-07-04 12:33:17

Ferduś

Młodszy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 8

Re: Men

Polska -2,5 - Wenezuela kurs:1.85

Polacy drugi mecz grają lepiej niż pierwszy a w dodatku Wenezuela zawsze gra drugi mecz gorzej niż pierwszy. Więc co pozostaje? Tak jak w meczu Brazylii z Finlandią tylko pogrom!. Dodam jeszcze że Kurek to jest ogromny talent to co on gra i te kończące piłki z sytuacyjnych. Mam nadzieje że nie zmarnuje swojego talentu jak niektórzy i będzie w niedalekiej przyszłości w pierwszej szóstce naszej reprezentacji.

Ostatnio edytowany przez Ferduś (2009-07-04 12:44:54)

Offline

 

#18 2009-07-10 12:39:34

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: Men

Finlandia - Polska 2 ok 2
tutaj zbytnio nie ma o czym pisac , finow widzialem w spotkaniu z wenezuela i kawalek meczu z brazylia, nie podoba mi sie ta druzyna, maja sporo zastoji, czesto gubia sie w decydujaczch momentach i nie mam pojecia jak to sie stalo ze wygrali 3-2 z brazylia, polska mi sie podoba , mloda kadra glodna sukcesu , wszyscy fajnie sie nakrecaja i widac ze kazdy z chlopakow che wygrac, to bardzo wazne, zreszta chlopaki potrafia grac, wszyscy graja w niezlych klubach dlatego tez dzis powinni wygrac , bo miedzy bogiem a prawda kto to kurwa jest finlandia. Dla mnie Polska i bede mocno rozczarowany ewentualna porazka.

Offline

 

#19 2009-07-22 14:05:21

englishman7

Starszy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 60

Re: Men

Kuba - Argentyna (+ 1.5)   1

Dzisiaj inauguracja turnieju Final Six w Belgradzie. Pierwszy mecz z udziałem reprezentacji Kuby i Argentyny, zapowiada się na spotkanie ciężkie, w którym zawodnicy nieoddadzą bez walki żadnej z piłek. Na troszkę lepszej pozycji wydaje się stać Kuba, która w drodze do tego turnieju starła się zwycięsko m.in z Rosją, a także z Bułgarią i Japonią.Oznacza to, że ich forma jest wysoka, gdyż Bułgarzy i Rosjanie to nie ułomki. Natomiast zawodnicy z Ameryki Południowej grali z reprezentacjami Serbii, Francji i Koreii, zaskoczyli oni wszystkich swoją grą i tym, że udało im się awansować do Final Six. Z tego też powodu Argentyna stanowi najsłabszą, według prawie każdego, ekipę zawodów i prawdopodobnie będą outsiderem. Nie zmienia to jednak faktu, że awansując udowodnili wystarczająco wysoki poziom gry i nie będą wcale łatwym przeciwnikiem dla każdej reprezentacji.Jestem przekonany, że wszystko na co stać dziś będzie zawodników z Ameryki Południowej to ugranie jednego seta, na dwa dobrze dysponowani ostatnio Kubańczycy zapewne nie pozwolą. Dlatego granie na zwycięstwo Kuby z handicapem - 1.5, wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem. Polecam

Offline

 

#20 2009-07-23 15:40:21

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Re: Men

Brazylia - Kuba 1.40
Mimo że wczoraj Kubańczycy ograli Argentynę dzisiaj nie daję im wielkich szans na wygraną z Canarinhos. Brazylijczycy ,jak wszystkim nam świetnie wiadomo, to najlepszy zespół siatkarski ostatnich lat. W fazie grupowej ponieśli zaledwie 1 porażkę, jednak rywale byli o klasę lub nawet dwie słabsi od Brazylijczyków. Mimo że Brazylijczycy odmłodzili nieco skład nadal grają znakomicie. Kuba to także zespół bardzo odmłodzony, mimo to potrafili się z ciężkiej grupy (opisał to powyżej englishman7), wczoraj zagrali niezle z Argentyną (wygrali 3-1). Jednak moim zdaniem to za mało na Brazylijczyków. Proszę tylko rzucic okiem na ich kadrę:
rozgrywający: Bruno Rezende , Marlon Yared

atakujący: Leandro Vissotto , Rivaldo Pinto

środkowi: Lucas Saatkamp, Rodrigao Santana, Eder Carbonera, Sidao dos Santos

przyjmujący: Murilo Endres, Giba Filho, Thiago Alves, Joao Paulo

libero: Sergio Santos, Mario Junior

gracze pogrubieni znajdują się wśród najlepszych graczy (statystycznie) w LŚ 2009. Wg mnie dzisiaj w Belgradzie niespodzianki nie będzie, bo Kuba cel minimum już osiągnęła, mają awans do półfinału i dzisiaj się będą oszczędzac przed kluczową fazą turnieju. Pozdrawiam

WESZŁO

Offline

 

#21 2009-07-24 13:49:19

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Re: Men

Serbia - Rosja (Suma punktów) over 185,5 1,72
3 dzień finału Ligi Światowej w Belgradzie. Dziś kończy się faza grupowa, zarówno Serbowie jak i Rosjanie są pewni awansu do półfinału. Obydwa zespoły pokonały reprezentację USA po 3-0. Jednak mimo że już mają awans nikt nie może sobie odpuścic bo przegrany z tego meczu zajmie 2 miejsce w grupie i zagra na 99% z rozpędzoną Brazylią. Dlatego uważam że walka będzie się toczyła na całego, oba zespoły grają w pełnych składach, są w dobrej formie i chcą uniknąc spotkania z Brazylią już w 1/2. Spodziewam się wyrównanej walki, mecz rozstrzygnie się w 4 lub 5 setach. A że oba zespoły są tej samej klasy to nie możliwe jest to żeby ktoś wygrał 3-0. Jeszcze składy obu zespołów z meczu z USA:
Rosja: Grankin, Kazakow, Tietiuchin, Bierieżko, Wołkow, Michajlow, Wierbow (libero) oraz Połtawski, Samsonyczew, Kuleszow

Serbia: Janić, Stanković, Grbić, Nikić, Miljković, Podrascanin, Rosić (libero) oraz Kovacević, Petković

Patrząc na składy over wydaje się jeszcze bardziej prawdopodobny. Liczę na dobre 5 setowe widowisko

Offline

 

#22 2009-07-24 14:24:33

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

Re: Men

Serbia - Rosja kurs: 1.70

Obu ekipom powinno bardzo zależeć na wygranej w tym meczu, przegrany co prawda awansuje do półfinału, ale najprawdopodobniej zmierzy się tam z najlepszą siatkarską ekipą ostatnich lat Brazylią, a każda z tych ekip chce grać z Brazylią..... ale dopiero w finale.
Serbowie majac zapewniony awans do Final Six, w fazie grupowej rozgrywali "sparingi". Raz szło im lepiej, innym razem gorzej. Wygląda jednak na to, ze skompletowali najlepszy mozliwy skład(Milinkovic i Grbic wrócili do podstawowej szóstki), a dodatkowo trafili z formą, bo to co wyprawiali z Amerykanami, moze tylko budzić podziw. Rosjanie zaczeli tę edycję Ligi Światowej bardzo niemrawo, przez chwile wyglądało nawet,ze może ich zabraknąć w wielkiej szóstce. Na szczęście dla nich wszystko skończyło się dobrze.
Reprezentacja Rosji podobnie jak Serbowie, pokonała USA 3:0, jednak sposób w jaki  Rosjanie to zrobili, nie był tak przekonywujący jak dzień wcześniej gra Serbów. Biorąc pod uwagę ten fakt, a także to, że Serbowie graja we własnej hali(a gospodarzom czasem.....), stawiam na drużynę z Bałkanów.


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

#23 2009-07-25 13:59:48

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

Re: Men

Serbia - Kuba kurs:1.50

Belgrad. Półfinał Ligi Światowej siatkarzy. Tak ja pisałem wczesniej Serbowie, ewidentnie trafili z formą na tę imprezę. Dwa planowe zwycięstwa w grupie(Rosja i USA) i półfinał z okrzykniętymi przed turniejem "czarnym koniem" imprezy Kubańczykami. Kubańczycy to zespół bardzo nieobliczalny, majacy świetne momenty w grze, ale też długie przestoje.Druzyna popełniajaca wiele prostych błędów ale tez potrafiaca rozwiązać swoje akcje bardzo niekonwencjonalnie.Niepodważalnym liderem tego zespołu jest Leon, który czasem może jeszcze liczyc na pomoc ze strony Simona, ale czy oni wystarczą na wyrównany zespół Serbów. Podejrzewam,że nie!!! Kubańczykom bardzo ciężko bedzie wygrać z tak solidną, poukładana ekipą jaką niewątpliwie sa Serbowie. Serbowie to druzyna duzo bardziej doswiadczona, dodatkowo majaca wsparcie własnych kibiców. Kurs nie powala na kolana, ale takie są realne szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu obu ekip.


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset na mokotowie i ursynowie