#1 2009-03-22 15:35:44

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Istotne informacje dla użytkowników

Lubimy analizy wiec podajac typ napisz cos o nim , nie koniecznie musza to byc suche statystyki , wystarczy ,ze napiszesz co przekonało cie do postawienia danego zdarzenia , to chwila a komus pomoże rozwiać wątpliwości , zawsze możesz wiedzieć coś o czym nie wiedzą inni .Żadnego kserowania , pytać , rozmawiac , nie bać sie - pamietajmy ,ze to forum DYSKUSYJNE , im wiecej wiesz tym łatwiej poprawnie wytypować . Tyle .Powodzenia .

Offline

 

#2 2009-04-25 12:48:44

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

Re: Istotne informacje dla użytkowników

Wielka prośba do użytkowników 1x2 Forum bukmacherskie.

Szanowni użytkownicy, uprzejmie proszę żebyście się stosowali do wymogów, jakie stawia działalnośc w naszej społeczności(tzn. każdy podany typ, powinien poparty być analizą (choćby krótką, kilku zdaniową)

Ten sam typ+analiza mozemy umieścić w dwóch wątkach(np. odpowiednim dla dyscypliny czy ligi i "100%" czy "Na wariackich papierach"


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

#3 2009-06-15 14:20:10

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Re: Istotne informacje dla użytkowników

Prośba do wszystkich użytkowników 1x2 Forum Bukmacherskie
Ponieważ wszyscy chcemy aby forum było czytelne i przejrzyste mam do wszystkich używkowników prośbę. Częśc z Nas podaje typy wg ustalonego wzoru, jednak częśc pisze wg swoich zasad. Prosiłbym żebyście typy wpisaywali wg poniższego schematu (dla przykładu użyję mojej analizy )

"Hoffenheim - Bayern Monachium 2  1.45
Przedostatnia kolejka Bundesligi. Walczący o mistrzostwo Bayern gra z rewelacją jesieni, zespołem Hoffenheim. Jednak gospodarze na wiosnę zawodzą totalnie, także z powodu kontuzji świetnego jesienią Ibisevica. Potem w Hoffenheim była jeszcze afera dopingowa i na wiosnę zespół przeistoczył się w ligowego średniaka. Bayern z kolei po zmianie trenera zaczął grac o wiele lepiej i ma realne szanse na tytuł. Jednak realizacja tego celu wymaga wygranej w ostatnich dwóch meczach, właśnie z Hoffe i przed własną publicznością ze Stuttgartem. Przewidywany skład Bayernu:
Butt - Lucio, van Buyten, Demichelis, Lahm - van Bommel - Sosa, Schweinsteiger, Ribery - Toni, Podolski."


A teraz krok po kroku co musisz zrobic:
1. zmieniasz rozmiar czcionki przy nazwach drużyn, zmieniasz na wielkośc liter DUŻY TEKST.
2. Drużyna na którą stawia się w analizie (w powyższym przykładzie Bayern) dodatkowo pogrubiasz a typ zawarty przed kursem usuwasz - powinno to wygladac tak:
Hoffenheim - Bayern Monachium(pogrubiony) 1.45
w przypadku gdy typuje się remis pogrubiasz oba zespoly
3. pod analizą wpisujesz wynik meczu i czy weszlo czy wtopa, jak weszlo to wpisujesz na zielono, jak wtopa na czerwono.

Całośc powinna wyglądac tak:

Hoffenheim - Bayern Monachium 1.45

Mam nadzieje że napisałem to w miare czytelnie, jak czegos nie rozumiecie to pytajcie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lukaszsurma.pl/