#1 2009-06-02 21:56:34

Leszczu

Moderator

1647469
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 195
WWW

TYPY DNIA (3 czerwca 2009)

Środa 2009.06.03

Offline

 

#2 2009-06-02 22:27:31

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Re: TYPY DNIA (3 czerwca 2009)

Tanzania - Nowa Zelandia 3.30
Typ dosyc ryzykowny. Stawiam na Mistrzów Oceanii, którzy przygotowują się do Confederation Cup. W sparingowym meczu zmierzą się ze 104. zespołem rankingu FIFA, Tanzanią. Mecz będzie rozgrywany w stolicy Tanzanii Dar es Salaam. Obydwa zespoły są nieco egzotyczne, jednak wydaje mi się że lepsi są piłkarze z NZ. Tanzania w el.MŚ odpadła mimo że miała słabych rywali. Wyprzedzili ich co zrozumiałe Kamerun oraz (to dla nich klęska) Cape Verde. Wyrzedzili tylko Mauritius. W ich składzie nie ma żadnych dobrych graczy, jest to zespół złożony (jak dla mnie) z no name'ów. W składzie Nowej Zelandii jest kilku naprawdę ciekawych graczy, jest Chris Killen znany z występów w Celticu, bramkarz Paston (grał niegdyś na Wyspach Brytyjskich), Ryan Nelsen (gracz Blackburn), Shane Smeltz (także grał na Wyspach, teraz gra w Australii), Andy Boyens (gracz RB New York) czy gracz holenderskich klubów Vicelich. Cała ich kadra wygląda tak:
New Zealand squad: 1-Mark PASTON (GK), 2-Aaron SCOTT, 3-Tony LOCHHEAD, 4-Duncan OUGHTON, 5-Ben SIGMUND, 6-Ivan VICELICH, 7-Simon ELLIOTT, 8-Tim BROWN (Captain), 9-Shane SMELTZ, 10-Chris KILLEN, 11-Leo BERTOS, 12-Glen MOSS (GK), 13-Andy BARRON, 14-Jeremy CHRISTIE, 15-Jeremy BROCKIE, 16-Chris JAMES, 17-David MULLIGAN, 18-Andrew BOYENS, 19-Steven OLD, 20-Chris WOOD, 21-Kris BRIGHT, 22-Jarrod SMITH, 23-James BANNATYNE (GK).

Wiem że nowozelandczycy są chimeryczni ale są zespołem po prostu lepszym od Tanzanii. Po takim kursie warto to zagrac.

2:1 WTOPA

Offline

 

#3 2009-06-03 09:04:32

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: TYPY DNIA (3 czerwca 2009)

http://tenisziemny.info/images/roland_garros_logo_small.jpg
Kuznetsova - Williams. kurs: 1.87

Jak już wcześniej pisaliśmy Kuźka jest w super formie na piachu i do spotkania z Radwańską nie straciła nawet seta. W spotkaniu z Polką w 2 secie zagrała fatalnie i dopiero w 3 pokazała kto jest zdecydowanie lepszy. Myślę, że Svetlana ma zatem najgorsze spotkanie w turnieju za sobą. Można się cieszyć, że nie przypadł ten słabszy okres właśnie na półfinał z Sereną...
Właśnie patrząc na młodszą z sióstr Williams mamy wrażenie, że ta babka powinna jak najszybciej zacząć dietę. Serena mimo, że jest zwrotna jak krążownik to bardzo dobrze radzi sobie na piachu co jest dla wielu osób wilekim zaskoczeniem. W ostatnim meczu bardzo łatwo pokonała Wozniak, ale niestety za późno doczytałem, że Kanadyjka miała kontuzję ramienia i nie mogła dobrze serwować (stąd można było ładnie zarobić na przełamaniach jej serwisu). Z dobrze poinformowanego źródła wiem, że również Serena ma problemy z samopoczuciem. Stąd chciała jak najszybciej zakonczyć mecz z Aleksandrą co jej się udało.
Jednak teraz zadanie jest dużo trudniejsze, gdyż Kuznietsova świetnie porusza się po korcie i ma dużo silniejsze uderzenia.
Patrząc chłodnym okiem na formę obu pań, ich determinację i wolę walki to spotkanie to typowa 3 setówka.
Ja zamierzam zagrać 3 opcje:
1. Zwycięstwo Kuzki za największą stawkę
2. Zwycięstwo Rosjanki w 3 setach za mniejszą stawkę
3. Live zagrać na zwycięstwo Kuźki jeśli Serena wygra 1 seta lub że 2 seta wygra Serena jeśli jednak 1 set padnie łupem Rosjanki.

Więcej atutów na obecną chwile ma zdecydowanie Kuznetsova i nie wyobrażam sobie, że Amerykanka może zagrać w finale French Open.

WESZŁO Zgodnie z moimi typami weszły wszystkie 3 opcje. Jakby człowiek był mądry i nie grał nic więcej to byłby bogaty...

Offline

 

#4 2009-06-03 09:25:12

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: TYPY DNIA (3 czerwca 2009)

http://tenisziemny.info/images/roland_garros_logo_small.jpg

Stosur - Cristea Zwycięzca pierwszego seta Stosur kurs: 1.7

Drugi półfinał RG w tym roku jest ogromnym zaskoczeniem. Nikt się nie spodziewał, że może zagrać tutaj Stosur, która nigdy wcześniej nie grała nawet w cwierćfinale Wielkiego Szlema a tym bardziej nie odnosiła sukcesów na ziemnej nawierzchni. Jednak druga półfinalistka to już totalny szok. Nierozstawiona Rumunka zrobiła we Francji furorę eliminując po drodze zawodniczki zaliczane do elity.
Ponieważ to już jest półfinał młoda Rumunka na pewno będzie pod dużo większą presją. Jest ona dużo mniej doświadczona niż Stosur i stąd powinna być w 1 secie dużo bardziej stremowana. Poza tym jak popatrzymy na dotychczasowe mecze Stosur to na RG w każdym pojedynku wygrywała 1 seta - po prostu zawsze mocno rozpoczyna
Patrzyłem na ten pojedynek z kilku stron i widzę 2 rozwiązania:
1. Pierwszego seta łatwo wygrywa Stosur i będąć na fali kończy spotkanie w 2 setach.
2. Pierwszego seta wygrywa Stosur, ale potem Cirstea nie czując już takiej presji dzięki swojej rewelacyjnej grze wygrywa 2 następne sety.

Stąd najlepszą i najpewniejszą dla mnie opcją jest zagranie, że pierwszego seta wygra Australijka.

WESZŁO 6:1 6:3 czyli weszła opcja 1

Offline

 

#5 2009-06-03 11:14:00

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: TYPY DNIA (3 czerwca 2009)

Telecom Baskets Bonn - Alba Berlin  kure: 1,85

ciekawy mecz , w moim przekonaniu wygraja dzis gospodarze , telekom był przeze mnie lekko niedoceniany , co prawda grałem go wczesniej w pucharze uleb bodajze , troche w lidze niemieckiej i genealnie nie zawodził , telekom ładnie roprawił sie z ulmem , ulmem ktory szczegolnie jest grozny u siebie , telekom tam wygrał i odnisł szybkie i łatwe zwyciestwo w serii 3-0 , alba wyraznie sie meczy , 5 meczy ze słaby paderborn o czyms swiadcza , dodatkowo dwa łatwo przegrane mecze wyjazdowe , forma raczej nie jest najlepsza , przed pierwszym meczem miedzy tymi druzynami w drugiej rundzie typowałem albe jako zwyciezce pierwszego meczu , rzeczywistosc okazała sie inna i telekom ogrywa albe 2 punktami - o czyms to swiadczy , poczatkowo wydawało mi sie ,ze to nie tyle telekom jest taki dobry co ulm słabe ale skoro telekom ogrywa albe na wyjezdzie gdzie alba od poczatku sezonu w lidze przegrała tylko raz wydaje sie ,ze telekom trafil z forma , ciekawe jak bedzie dzis , w lidze kiedy do bonn przyjechała alba odjechała z przegrana 14 punktami ,dzis spodziewam sie zacietego meczu i wygranej telekomu bo skoro alba przegrywa dwa mecze wyjazdowe ze słabym paderborn, w bonn bedzie miała jeszcze ciezej . Telekom ma ogromna szanse wyjsc w prowadzeniu na 2-0 w serii i licze ,ze ta szanse wykorzysta .

64-64 WTOPA

Offline

 

#6 2009-06-03 22:03:27

Leszczu

Moderator

1647469
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 195
WWW

Re: TYPY DNIA (3 czerwca 2009)

Podsumowanie:

2 mecze trafione, 2 nietrafione

Najwyższy trafiony kurs: 1,87

Najniższy nietrafiony: 1,85

Skuteczność typerów:
Simonus - 2/2 - 100%
kubunio - 0/1 - 0%
konradtsw - 0/1 - 0%

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset hi8 ,digital8 ,video8 warszawa busy Amsterdam Skup tabletów ursus Sports Manager