#1 2009-06-22 21:22:19

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

TYPY DNIA (23 czerwca 2009)

TYPY WTOREK 23 CZERWCA

Offline

 

#2 2009-06-22 21:22:43

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Re: TYPY DNIA (23 czerwca 2009)

Youzhny M. - Ferrero J.C. 2.10
Pierwsza runda turnieju na kortach Wimbledonu. Doświadczony 29-letni Hiszpan, niegdyś lider rankingu ATP, zmierzy się z młodszym o dwa lata Rosjaninem. Zapowiada się wyrównany mecz, obaj na trawie radzą sobie niezle. Jednak ostatnio oglądałem mecz Juana Carlosa i muszę przyznac że na podstawie tego meczu wydaje mi się że jego forma rośnie. W Queensie ogrywał takich graczy jak Grosjean, Mathieu, Malisse czy Darcis. Zatrzymał się dopiero na Andy Murray'u. Poprzedni rok stracił z powodu częstych kontuzji, w tym sezonie zanotował już kilka dobrych wyników, powróciła mu chęc do gry. Dlatego Wimbledon, na którym radził sobie w przeszłości dobrze jest dla niego ważnym momentem sezonu. Z pewnością jest w stanie powtórzyc wynik z 2007 roku, gdy doszedł do cwiercfinału. Rosjanin ostatnio nie imponuje formą, w Eastbourne odpadł już w 1 rundzie, ograł go Benneteau. W Queensie dotarł do cwiercfinału, jednak męczył się bardzo z rywalami takimi jak Simon i Baghdatis (obaj bez formy). Bilans H2H jest wyrównany, obaj wygrali po razie. Na trawie ze sobą nie grali. Wydaje mi się że Ferrero jest jak najbardziej w stanie ograc Rosjanina

WESZŁO

Offline

 

#3 2009-06-23 00:22:08

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Re: TYPY DNIA (23 czerwca 2009)

Bammer S. - Oudin M. 1.65
Doświadczona Sybille Bammer kontra moja rówieśniczka Melanie Oudin  Zapowiada się wyrównane spotkanie, bo żadna z zawodniczek nie czuje się zbyt pewnie. Ba, Melanie dopiero debiutuje w Wimbledonie, w ogóle gra pierwszy raz na trawie. Dużo większe doświadczenie ma Austriaczka, która mimo wszystko grała już kilka razy w tym turnieju. Zazwyczaj udawało jej się przejśc pierwszą rundę. W tym roku powinno byc podobnie, tymabardziej że w Eastbourne mogła się przyzwyczaic do kortów trawiastych. Pokonała tam Keothavong, pózniej uległa Hiszpance M.Garrigues. Nie był to jakiś niesamowity wynik ale zawsze trochę ogrania na trawie przed Wimbledonem jest. Oudin w kwalifikacjach miała słabe rywalki, bo ani Ferguson, ani Knapp ani Kucova nie są wielkimi zawodniczkami. Dodatkową motywacją jest fakt że Bammer przy wygranej z Oudin jest w stanie zrobic na Wimbledonie dobry wynik. Dzisiaj Bammer niezle zaprezentowała się w deblu, mimo nieznacznej porażki pokazała że jest w Londynie w niezłej formie. Podsumowując: Liczę że doświadczenie i ogranie na trawie dadzą wygraną Austriaczki.

WTOPA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania mokotów gopv.pl/fotowoltaika-kielce.html poxipol wrocław taxi wałcz psychoterapia Piła