#31 2009-04-10 11:42:33

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Canas - Korolev 1, kurs 1,6
Canas jest świetny na clayu co już potwierdził w tym turnieju. Powinien łatwo pokonać utalentowanego Rosjanina, który na tej nawierzchni jakimś tuzem nie jest

Hanescu - Ferrero 1, kurs 2.7
Może nie każdy wie, ale ulubiona nawierzchnia Rumuna to właśnie mączka. Rumun potrafi świetnie serwować i radzić sobie w dłuższych wymianach. Kryzys formy już ma chyba za sobą. Natomiast Ferrero jest strasznie himeryczny. Potrafi przegrać wygrany mecz. Wczoraj męczył się ze Starace. Z dobrze serwującym Hanescu będzie mieć dużo większe problemy. Po takim kursie gram to w ciemno

Offline

 

#32 2009-04-13 21:38:10

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: ATP

Szukając niespodzianek na jutro znalazłem 4 spotkania :

Almagro - Montanes 4.14
Rochus - Lisnard 2.63
Ferrer - Lopez 4.27
Djokovic - Hernandez 9.07 - to jest bardziej z sentymentu, gdyż gram na Oscara od początku turnieju i wszystkie 3 kupony z nim mi weszły więc teraz singiel, może jakims cudem się uda .
Pojedynki wewnątrz hiszpanskie mogą byc zaciete, a wieksze szanse na wejście daje Lopezowi. Za to Lisnard gra u siebie, a Rochus to jest mega słabiak, ostatnio odpadał 5 razy w 1 rundach, a co stawiam przeciwko jakimś Belgom to zawsze wchodzi więc moze uda się podtrzymać passę .

A z pewniakow daje 3 mecze na kupon :

Serra - Karlovic 1.48
Robredo - Monaco 1.40
Llagostera Vives - Malek 1.45

Wyniki inne od przewidzianych będą jak dla mnie mega zaskoczeniem.

Offline

 

#33 2009-04-14 07:54:14

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

dudu_lech napisał:

Szukając niespodzianek na jutro znalazłem 4 spotkania :

Almagro - Montanes 4.14
Rochus - Lisnard 2.63
Ferrer - Lopez 4.27
Djokovic - Hernandez 9.07 - to jest bardziej z sentymentu, gdyż gram na Oscara od początku turnieju i wszystkie 3 kupony z nim mi weszły więc teraz singiel, może jakims cudem się uda .
Pojedynki wewnątrz hiszpanskie mogą byc zaciete, a wieksze szanse na wejście daje Lopezowi. Za to Lisnard gra u siebie, a Rochus to jest mega słabiak, ostatnio odpadał 5 razy w 1 rundach, a co stawiam przeciwko jakimś Belgom to zawsze wchodzi więc moze uda się podtrzymać passę .

A z pewniakow daje 3 mecze na kupon :

Serra - Karlovic 1.48
Robredo - Monaco 1.40
Llagostera Vives - Malek 1.45

Wyniki inne od przewidzianych będą jak dla mnie mega zaskoczeniem.

Zgadzam się co do Montanesa i Lisnarda. Co do Lopeza to myślę, że najlepiej zagrać 3 setówkę i OVER. Lopez świetnie serwuje i myślę, że 1 seta ugra. Ale Ferrer ostatnio jest w super formie i wątpię, żeby dał się pokonać rodakowi.
Djokovica po prostu nienawidzę i bardzo bym chciał, żeby przgrał. Z sentymentu za 10 zł można zagrać. A nóż widelec
Robredo i Llagostera powinni wejść. Co do Serry to bym chcyba odpuścił, bo w poprzednim turnieju doszedł do finału i może być ZMĘCZONY. Ten tenisista młodzikiem nie jest, więc nie zdziwie się jak dostanie od Karlovica 6:7 6:7

Offline

 

#34 2009-04-14 10:25:46

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Andreev Igor - Vassallo Arquello 2, kurs 3.55
Andreev niby ma bardzo dobre wyniki, ale strasznie się męczy. W ostatnim turnieju miał sporo 3 setówek. Natomiast jego rywal potrafi grać na clayu. Na dodatek ma bilans 3:1 z Rosjaninem co oznacza, że potafi z nim grać. Po takim kursie warto spróbować.

Karlovic Ivo - Serra Florent 1, kurs 2.45
Jak pisałem na czacie Serra to nie Nadal i nie będzie wygrywać tylu meczów pod rząd. Powinno się już wkraść zmęczenie. A Karlovic musi zacząć w końcu lepiej grać.

Offline

 

#35 2009-04-15 07:49:27

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Simonus napisał:

Andreev Igor - Vassallo Arquello 2, kurs 3.55
Andreev niby ma bardzo dobre wyniki, ale strasznie się męczy. W ostatnim turnieju miał sporo 3 setówek. Natomiast jego rywal potrafi grać na clayu. Na dodatek ma bilans 3:1 z Rosjaninem co oznacza, że potafi z nim grać. Po takim kursie warto spróbować.

Karlovic Ivo - Serra Florent 1, kurs 2.45
Jak pisałem na czacie Serra to nie Nadal i nie będzie wygrywać tylu meczów pod rząd. Powinno się już wkraść zmęczenie. A Karlovic musi zacząć w końcu lepiej grać.

Pięknie trafiłem 2 niespodzianki. Argumentacja ala Ahmed trafiona. Z tym, że wczoraj dużo trudniej było trafić normalny wynik niż niespodziankę...

Offline

 

#36 2009-04-15 08:42:03

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Verdasco - Kohli 2:1 w setach, kurs 3.75
De Ja Vu z ich ostatniego pojedynku. Hiszpan niby gra świetnie, ale ma momenty dekoncentracji. Myślę, że Niemiec 1 seta urwie. Oby nie 2

Lapentti - Safin 1, kurs 2.4
Lapentti potrafi każdego wyprowadzić z równowagi swoją regularnością. A jak się zdenerwuje Marata to się z nim wygrywa

Karlovic - Davydenko 1, kurs 2.9
Karlovic potrafił rozprawić się z Serrą, który jest w formie. Davydenko od dawna nie grał i na piachu już dostał 3 lata temu od Chorwata. Dla Rosjanina to straszny niefart po takiej przerwie grać z graczem, który ma jeden z najlepszych serwisów w ATP. Po takim kursie warto spróbować.

Tipsarevic - Bolelli 1, kurs 2.0
Tipsarevic wczoraj zdemolował Monfilsa. Co jak co, ale Bolelli nawet nie zbliża się klasą do Francuza. Włoch jest świetny, ale jako underdog a nie jako faworyt. Być może będzie 3 setówka, ale stawiam na Serba

Vassalo Arguello - Wawrinka 1, kurs 3.3
h2h to 2:2, ale Hiszpan na clayu prowadzi 2:1. Wczoraj męczył się z Andreevem, ale przynajmniej jest rozegrany. Wawrinka jest w formie, ale na pewno łatwo mu nie będzie. Po takim kursie warto spróbować

Offline

 

#37 2009-04-15 08:53:40

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: ATP

dudu_lech napisał:

Szukając niespodzianek na jutro znalazłem 4 spotkania :

Almagro - Montanes 4.14 +
Rochus - Lisnard 2.63 +
Ferrer - Lopez 4.27 -
Djokovic - Hernandez 9.07 -

A z pewniakow daje 3 mecze na kupon :

Serra - Karlovic 1.48 -
Robredo - Monaco 1.40 -
Llagostera Vives - Malek 1.45 -

Jak widac czasem lepiej dać niespodzianki luzem niż jakies pewniaki razem.

Do tego co napisał Simonus, ja bym dorzucił jeszcze Montanes - Lisnard 4.57 - wczoraj Lisnard w sprzednym meczu specjalnie sie nie nameczył, a Montanes musiał ostro walczyc aby wyszarpac wygraną z Almagro. Mozna sprobowac za jakies drobne

Ostatnio edytowany przez dudu_lech (2009-04-15 08:54:27)

Offline

 

#38 2009-04-15 10:46:16

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: ATP

Cilic-Fognini  1 1,41
chorwat jest zdecydowanie lepszym graczem , nawierzchnia rowniez powinna mu pasowac wiec typ na niego , rozjebiemy włocha razem

PUDŁO smieszna sprawa ,ze ten typ nie wszedł , chorwat chyba nie chciał tego wygrac

Offline

 

#39 2009-04-16 08:12:22

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Simonus napisał:

Verdasco - Kohli 2:1 w setach, kurs 3.75
De Ja Vu z ich ostatniego pojedynku. Hiszpan niby gra świetnie, ale ma momenty dekoncentracji. Myślę, że Niemiec 1 seta urwie. Oby nie 2

Lapentti - Safin 1, kurs 2.4
Lapentti potrafi każdego wyprowadzić z równowagi swoją regularnością. A jak się zdenerwuje Marata to się z nim wygrywa

Karlovic - Davydenko 1, kurs 2.9
Karlovic potrafił rozprawić się z Serrą, który jest w formie. Davydenko od dawna nie grał i na piachu już dostał 3 lata temu od Chorwata. Dla Rosjanina to straszny niefart po takiej przerwie grać z graczem, który ma jeden z najlepszych serwisów w ATP. Po takim kursie warto spróbować.

Tipsarevic - Bolelli 1, kurs 2.0
Tipsarevic wczoraj zdemolował Monfilsa. Co jak co, ale Bolelli nawet nie zbliża się klasą do Francuza. Włoch jest świetny, ale jako underdog a nie jako faworyt. Być może będzie 3 setówka, ale stawiam na Serba

Vassalo Arguello - Wawrinka 1, kurs 3.3
h2h to 2:2, ale Hiszpan na clayu prowadzi 2:1. Wczoraj męczył się z Andreevem, ale przynajmniej jest rozegrany. Wawrinka jest w formie, ale na pewno łatwo mu nie będzie. Po takim kursie warto spróbować

Ja pierdole 1/5 = 20% skuteczności

Zamiast tenisem zajmę się chyba wypasem świń

Tyle wałków co odchodzi w tym tygodniu moje oczy nie widziały przez kilkanaście lat oglądania tenisa

Offline

 

#40 2009-04-16 12:03:35

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Re: ATP

Bolelli S. - Ljubicic I. 1  1.70
Mimo iż spora częśc typerów skłania się ku Chorwatowi, ja stawiam na Simone Bolelliego. Fakt że Bolelli przez jakiś czas nie zachwycał swoją grą, jednak od ostatniego występu w Miami (odpadł po 3-setówce z Gabashvilim) miał 3 tygodnie przerwy, solidnie potrenował i widac efekty bo w Monte Carlo ograł groznego Soderlinga (6-3,1-6,6-4) a w 2 rundzie ograł Tipsarevicia (7-5,6-3). Ljubicic w MC pokonał w 1 rundzie będącego bez formy Vliegena (6-4,6-7,6-4) i wczoraj Del Potro (4-6,6-1,6-4). Trzeba jednak zauważyc że Del Potro bardzo słabo serwował (1 serwis na poziomie 47%). Ljubicic swoją grę opierał na 1 serwisie (1 serwis- 80%, 2 serwis - 37 %(!)). Dawał rywalowi sporo szans na przełamanie (aż 10). Swoją drogą to dwie 3 setówki mogą miec wpływ na Ivana w dzisiejszym meczu i to raczej niekorzystny wpływ.

Offline

 

#41 2009-04-17 08:07:29

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

konradtsw napisał:

Bolelli S. - Ljubicic I. 1  1.70
Mimo iż spora częśc typerów skłania się ku Chorwatowi, ja stawiam na Simone Bolelliego. Fakt że Bolelli przez jakiś czas nie zachwycał swoją grą, jednak od ostatniego występu w Miami (odpadł po 3-setówce z Gabashvilim) miał 3 tygodnie przerwy, solidnie potrenował i widac efekty bo w Monte Carlo ograł groznego Soderlinga (6-3,1-6,6-4) a w 2 rundzie ograł Tipsarevicia (7-5,6-3). Ljubicic w MC pokonał w 1 rundzie będącego bez formy Vliegena (6-4,6-7,6-4) i wczoraj Del Potro (4-6,6-1,6-4). Trzeba jednak zauważyc że Del Potro bardzo słabo serwował (1 serwis na poziomie 47%). Ljubicic swoją grę opierał na 1 serwisie (1 serwis- 80%, 2 serwis - 37 %(!)). Dawał rywalowi sporo szans na przełamanie (aż 10). Swoją drogą to dwie 3 setówki mogą miec wpływ na Ivana w dzisiejszym meczu i to raczej niekorzystny wpływ.

Był 1 dzień przerwy, więc Ljubicic sobie wypoczął. Jeśli tego meczu nie zagraliście to lepiej teraz odpuścić

Offline

 

#42 2009-04-17 08:08:13

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Verdasco - Djokovic 1, kurs 1.8 PUDŁO
To co zrobił Verdasco z Ferrerem to ekstraklasa. Chokovic męczył się z Montanesem i była 3 setówka. Co jak co, ale Montanes może Fernando czyścić buty. Jeśli nie będzie cudu to Verdasco to wygra po super kursie.

Beck - Wawrinka 1, kurs 4.0 PUDŁO
Beck sprawił już 2 duże niespodzianki. Wawrinka wczoraj rozpukał Federera. No i teraz rodzi się pytanie czy Szwajcar niesiony takim sukcesem znów zagra genialnie czy może będzie miał gorszy dzień. Często jest tak, że po wielkim sukcesie tenisista gra w następnym kichę. Beck pokonał Monaco, który jest spacjalistą od mączki. Na pewno nie jest bez szans, gdyż Wawrinka jakimś asem na tej nawierzchni nie jest. A kurs 4.0 jest bardzo zawyżony. Powinno być co namniej 1.35/3.2

Za większe pieniadze tylko Verdasco

Offline

 

#43 2009-04-19 11:50:54

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: ATP

Fognini-Vliegen  1 1,62
fogniniego widziałem w monte carlo , super gosc ,fajne wymiany , świetnie atakuje , niezły technicznie i doskonale biega do piłek

WESZŁO

Offline

 

#44 2009-04-20 09:43:01

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Devilder - Rochus 1, kurs 1.45
Rochus to śmiech na sali. Devilder powinien go łyknąć w 2 setach

Montanes - Tipsarevic 1, kurs 1.5
Na ziemi Hiszpan jest dużo lepszy. Podobnie jak Devilder powinien wygrać w 2 setach

Offline

 

#45 2009-04-20 12:49:44

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Simonus napisał:

Devilder - Rochus 1, kurs 1.45
Rochus to śmiech na sali. Devilder powinien go łyknąć w 2 setach

Montanes - Tipsarevic 1, kurs 1.5
Na ziemi Hiszpan jest dużo lepszy. Podobnie jak Devilder powinien wygrać w 2 setach

2 x PUDŁO

Widać, że kolejny tydzień zaskakującyh rozwiązań. Proponuję już dziś tenisa nie dotykać...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue www.numizek.pl www.psita.pl www.piesku.pl