#1 2009-04-13 12:06:38

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Mistrzostwa Świata

Włochy(-3,5) - Wielka Brytania 2.4

Włosi beda chcieli zapewne szybko wrócic do elity i dla mnie są głownym faworytem turnieju w Toruniu. W sobote odprawili Rumunów 11-0, a Brytyjczycy dostali 2-4 od Ukrainy. Jak dla mnie Włosi są mocniejsi od Ukrainy po przebudowie swojego zespołu i po takim kursie można próbować, że minimum te 4 gole więcej władują.

Offline

 

#2 2009-04-13 21:30:59

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: Mistrzostwa Świata

dudu_lech napisał:

Włochy(-3,5) - Wielka Brytania 2.4

Włosi beda chcieli zapewne szybko wrócic do elity i dla mnie są głownym faworytem turnieju w Toruniu. W sobote odprawili Rumunów 11-0, a Brytyjczycy dostali 2-4 od Ukrainy. Jak dla mnie Włosi są mocniejsi od Ukrainy po przebudowie swojego zespołu i po takim kursie można próbować, że minimum te 4 gole więcej władują.

5-2, jak wychodziłem z domu było 5-0, połowa 2 tercji i byłem święcie przekonany, że nic złego w tym meczu stac sie nie może, wracam a tu taki psikus, nie wiem czy już sobie potem kompletnie odpuścili czy co, ale to kolejny raz jestem udupiony przez nację włoską, jak nie hokej, to kosz, nie kosz to piłka...

Offline

 

#3 2009-05-04 11:09:46

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: Mistrzostwa Świata

Mecze bazujące na h2h oraz aktualnej formie zespołów:

Austria - Dania 1, kurs 2.5
Kanada - Finlandia 1, kurs 1.42

AKO: 3,55

PUDŁO

Offline

 

#4 2009-05-07 12:00:50

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

Re: Mistrzostwa Świata

Szwecja - Czechy  Mniej niż 5,5 kurs:1.80

Oba zespoły postrzelały trochę w rozgrywkach grupowych, trenerzy posprawdzali ustawienia drużyn i systemy gry. Ale teraz żarty się już skończyły, i silne zespoły szybciej zremisują 0:0 niż 3:3. W ćwierćfinale los połączył mocne jak zwykle Szwecję i Czechy, nie ma co rozpisywać się nad wynikami tych drużyn w fazie grupowej, bo jak nadmieniłem wcześniej, rozgrywki w grupach a faza pucharowa, to całkiem inna bajka.

Swój typ opieram na tym,że oba zespoły słyną z dobrej gry defensywnej, zarówno Czesi jak i Szedzi chcą awansować do kolejnej rundy i wyjdą na lód skoncentrowani z nastawieniem nic nie stracić a z przodu coś wpadnie. W tym meczu nie będzie otwartej gry, będą hokejowe szachy i walka i jeszcze raz walka.

3:1 WESZŁO Czesi tradycyjnie już, jeśli odpadają z MŚ wcześnie to koniecznie po emocjonującym meczu i koniecznie ze Szwedami!


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów przegrywanie kaset hi8 digital8 video 8 z kamery d busy Koln materace rehabilitacyjne Roboty koparką Kraków