#1 2013-09-30 21:05:39

graczUK

Młodszy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 11

LM: Arsenal - SSC Napoli zapowiedź 01.10.2013

Liga Mistrzów

Arsenal - Napoli

Typ: over 2.5 gola

Kurs: 1.7

Buk: Bet365

Stawka 5/10


Wtorkowe zmagania w Lidze Mistrzów przedstawiają mnogą ilość zdarzeń, natomiast do analizy wybrałem mecz Arsenalu Londyn oraz SSC Napoli. Londyńczycy zajmują ex aequo z Napoli - 1 miejsce w tabeli grupy F. Podopieczni Arsene'a Wenger'a wygrali 1:2 swój pierwszy grupowy mecz z Marseille. Ostatnie 3 mecze Arsenalu wyglądają następująco: Swansea 1:2 Arsenal (Premier League). West Bromwich 1:2 Arsenal (Puchar, wynik podałem uwzględniając dogrywkę), Arsenal 3:1 Stoke. Kanonierzy są świetnie dysponowani, stąd uważam, że to oni mają bliżej do zwycięstwa. Arsene Wenger wypowiada się z szacunkiem o przeciwniku i trenerze SSC Napoli. - To naprawdę świetny szkoleniowiec, który umie rozpracować rywala - podkreśla Arsene Wenger. SSC Napoli, jak już wspomniałem wyżej zajmuje ex aequo z Arsenalem 1 miejsce w tabeli grupy F. Podopieczni Rafy Beniteza w pierwszym grupowym meczu ograli Dortmund 2:1. Ostatnie trzy mecze (wszystkie Serie A) prezentują 2 zwycięstwa (0:2 z Genoą, 1:2 z Milanem) i 1 remis (1:1 z Sassuolą). Napoli na ten moment również prezentuje futbol na światowym poziomie. Jak zakonczy się mecz z Arsenalem? W moim przekonaniu mecz będzie bogaty w co najmniej 3 bramki, przy czym nie obstawiam tego za maksymalną stawkę. Jeśli chodzi o rynki 1x2 bukmacherzy w roli delikatnego faworyta wskazują Kanonierów. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.8, podział punktów to rząd 3.6, natomiast wiktoria SSC Napoli warta jest 4.33. W ostatnim czasie drużyny spotkały się bezpośrednio ze sobą 03.08.2013, gdzie to mecz zakończył się wynikiem 2:2 (Arsenal występował w roli gospodarza).


http://www.gieldatypow.pl/user/maciek89

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1x2.pun.pl busy Amsterdam Skup tabletów ursus Sports Manager