#1 2009-03-22 17:06:00

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

CHAMPIONS LEAGUE

http://rsrsoccer.com/yahoo_site_admin/assets/images/champions-league-5.91112110.jpg

Ćwierćfinały

Villareal - Arsenal
Man Utd - Porto
Liverpool - Chelsea
Barcelona - Bayern


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

#2 2009-04-14 10:13:34

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: CHAMPIONS LEAGUE

Bayern - Barcelona 1, kurs 2.9
W I meczu Barca rozgromiła Bayern 4:0 i własciwie zapewniła sobie awans. W lidze Barca na luzie wygrała u siebie 2:0 (dziękuję, bo dzięki temu wpadło 550 zł) a Batern rozgromił Eintracht 4:0. Wysokie zwycięstwo Bawarczyków na pewno podniosło ich morale. Żeby awansować  gospodarze muszą wygrać 5 bramkami lub 4 i nie stracić żadnej, zeby doprowadzić do dogrywaki. Patrząc na klasę Barcy jest to praktycznie niemożliwe. Jednak patrząc na występy Barcy po wysoko wygranym meczu u siebie potrafią minimalnie przegrać na wyjeździe. Nad Klinsmanem są czarne chmury i jesli Bayern nie wygra tego meczu to możliwe, że to będzie jego ostatni w tym sezonie jako trenera. Stąd myślę, ze Bayern może wygrać 1 bramką. Dokładając fakt, ze Barca na pewno ukłuje obstawiam wynik 2:1 lub 3:2 dla gospodarzy. W ciemno można grać over 2,5 bramki po kursie 1.5

Chelsea - Liverpool over 2.5 bramki, kurs 2.15
W I meczu padły 4 bramki. Liverpool na pewno będzie chciał to wygrać co gwarantuje dobre spotkanie. Nie będzie szachów i kalkulacji. Nie wiem kto wygra, ale wg mnie padną co najmniej 3 bramki po świetnym kursie

Offline

 

#3 2009-04-15 07:59:35

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: CHAMPIONS LEAGUE

Simonus napisał:

Bayern - Barcelona 1, kurs 2.9
W I meczu Barca rozgromiła Bayern 4:0 i własciwie zapewniła sobie awans. W lidze Barca na luzie wygrała u siebie 2:0 (dziękuję, bo dzięki temu wpadło 550 zł) a Batern rozgromił Eintracht 4:0. Wysokie zwycięstwo Bawarczyków na pewno podniosło ich morale. Żeby awansować  gospodarze muszą wygrać 5 bramkami lub 4 i nie stracić żadnej, zeby doprowadzić do dogrywaki. Patrząc na klasę Barcy jest to praktycznie niemożliwe. Jednak patrząc na występy Barcy po wysoko wygranym meczu u siebie potrafią minimalnie przegrać na wyjeździe. Nad Klinsmanem są czarne chmury i jesli Bayern nie wygra tego meczu to możliwe, że to będzie jego ostatni w tym sezonie jako trenera. Stąd myślę, ze Bayern może wygrać 1 bramką. Dokładając fakt, ze Barca na pewno ukłuje obstawiam wynik 2:1 lub 3:2 dla gospodarzy. W ciemno można grać over 2,5 bramki po kursie 1.5

Chelsea - Liverpool over 2.5 bramki, kurs 2.15
W I meczu padły 4 bramki. Liverpool na pewno będzie chciał to wygrać co gwarantuje dobre spotkanie. Nie będzie szachów i kalkulacji. Nie wiem kto wygra, ale wg mnie padną co najmniej 3 bramki po świetnym kursie

Kurwa zabrakło mi 1 bramki dla Bayernu i byłbym szczęśliwy a tak wczorajszy dzień zakończyłem z bilansem -230 zł zamiast 250 zł na plusie...

Offline

 

#4 2009-04-15 08:06:35

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: CHAMPIONS LEAGUE

Arsenal (-1) - Villareal (+1) 1, kurs 2.4
Zacznę od tego, że Villareal jest w fatalnej formie. Do tego nie zagra lider zespołu Senna i w ogóle pomoc w hiszpańskim zespole jest w rozsypce. Jesli do tego dodamy fakt, że Arsenal w końcu jest w formie i strzela sporo bramek wynik 2:0 lub 3:1 mnie nie zdziwi. Właśnie czuję 2 bramkowe zwycięstwo gospodarzy.

Porto - MU 1, kurs 3.6
Stawiałem na Porto już tydzień temu, ale spotkanie zakończyło się remisem. Dziś takie rozwiązanie jest korzystne dla gospodarzy o ile nie padną więcej niż 2 bramki. Z tym, że gra na remis jest bardzo niebezpieczna. MU na pewno będzie atakować i się odkryje. Gospodarze nie muszą atakować i mogą nastawić się na kontrę. W Portugalii gra się bardzo ciężko. Porto jest w super formie a Czerwone Diabły w końcu zaczęły odczuwać zmęczenie. W lidze ledwo wymęczli 2 zwycięstwa, ale tym razem tak łatwo im nie pójdzie. Czuję wielką niespodziankę i ostrą wtopę MU. Typuję wynik 2:1 dla gospodarzy i płacz milionów osób stawiających całe swoje oszczędnosci na MU po marnym kursie 2.0
A buki już zacierają ręce

Ostatnio edytowany przez Simonus (2009-04-15 08:10:47)

Offline

 

#5 2009-04-16 08:14:52

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: CHAMPIONS LEAGUE

Simonus napisał:

Arsenal (-1) - Villareal (+1) 1, kurs 2.4
Zacznę od tego, że Villareal jest w fatalnej formie. Do tego nie zagra lider zespołu Senna i w ogóle pomoc w hiszpańskim zespole jest w rozsypce. Jesli do tego dodamy fakt, że Arsenal w końcu jest w formie i strzela sporo bramek wynik 2:0 lub 3:1 mnie nie zdziwi. Właśnie czuję 2 bramkowe zwycięstwo gospodarzy.

Porto - MU 1, kurs 3.6
Stawiałem na Porto już tydzień temu, ale spotkanie zakończyło się remisem. Dziś takie rozwiązanie jest korzystne dla gospodarzy o ile nie padną więcej niż 2 bramki. Z tym, że gra na remis jest bardzo niebezpieczna. MU na pewno będzie atakować i się odkryje. Gospodarze nie muszą atakować i mogą nastawić się na kontrę. W Portugalii gra się bardzo ciężko. Porto jest w super formie a Czerwone Diabły w końcu zaczęły odczuwać zmęczenie. W lidze ledwo wymęczli 2 zwycięstwa, ale tym razem tak łatwo im nie pójdzie. Czuję wielką niespodziankę i ostrą wtopę MU. Typuję wynik 2:1 dla gospodarzy i płacz milionów osób stawiających całe swoje oszczędnosci na MU po marnym kursie 2.0
A buki już zacierają ręce

No to Porto załatwiło mnie na cacy i prawie rozwaliłem to co wygrałem w weekend...
Gospodarze zagrali jak totalne cioty i nawet z super dogodnych sytuacji nie potrafili trafić w bramkę lub strzelali anemicznie.

Offline

 

#6 2009-05-05 17:29:49

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: CHAMPIONS LEAGUE

Arsenal(+1) - Man United X 4,40

Arsenal u siebie nie zwykł przegrywac spotkań, nawet Ferguson mówi, że dogrywka jest w tym meczu bardzo prawdopodobna, a już na pewno United łatwo spotkania nie wygra, wrecz jestem pewien że przegra i to przegra jedną bramką. Ostatni mecz w PL na Emirates Arsenal wygrał 2-1 i taki wynik jest dzisiaj bardzo prawdopodbny. Kurs ładny, sprobowac warto

Offline

 

#7 2009-05-27 05:21:03

Real1

Młodszy użytkownik

2763521
Skąd: Polska Wschodnia
Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 19
WWW

Re: CHAMPIONS LEAGUE

27 maja 2009 roku, Stadio Olimpico w Rzymie, godzina 20:45

Manchester Utd - FC Barcelona
typ : x
buk: b-win
kurs 3.35


Już tylko godziny dzielą nas od najważniejszego w tym roku wydarzenia europejskich rozgrywek piłkarskich. Na stadionie olimpijskim w Rzymie zagrają dwa najlepsze zespoły obecnych rozgrywek ligi mistrzów. Faworyta w tym spotkaniu nie ma obie ekipy są tak piekielnie mocne ,ze trudno faworyzować którąś z ekip. MU w fazie pucharowej z kwitkiem odprawili kolejno Inter Mediolan,FC Porto i w półfinale Arsenal Londyn tu zdaje się zagrali najlepszy dwumecz ze wszystkich rozegranych w obecnych rozgrywkach zaś Barcelona kolejno ośmieszyła O. Lyon , Bayern Monachium a w półfinale w niezwykle dramatycznym meczu korzystniejszym bilansem bramek Londyńską Chelsea.Zarówno Barcelona jak i Manchester to aktualni mistrzowie swoich krajów. Podopieczni Guardioli zdobyli 19 tytuł podczas gdy piłkarze Fergusona okazali się najlepsi w Premier League po raz 18.
Jeśli chodzi o wygrane w Lidze Mistrzów (Pucharze Europy) United zwyciężali trzykrotnie. Są też obrońcą tytułu i jeśli w środę wygrają, będą pierwszą drużyną w historii, której ta sztuka się udała dwa lata z rzędu. Co ciekawe piłkarze z Manchesteru, jeśli już dochodzili do finału tych rozgrywek, zawsze wygrywali.Obie drużyny w europejskich pucharach rywalizowały 9-krotnie na 9 starć Barca wygrała 2, 3 przegrała, 4 mecze zakończyły się zaś remisami. Trener Guardiola ma przed tym meczem wielki ból głowy. A mianowicie zastanawia się jak zestawić linię obrony swojego zespołu. W środę nie będą bowiem mogli zagrać Dani Alves, Eric Abidal, Rafael Marquez i Gabriel Milito. Dobre wiadomości są takie ,że do treningów z drużyną wrócili Thierry Henry i Andres Iniesta którzy prawdopodobnie wybiegną w podstawowych ''11'' za to w ekipie MU W finale nie zagrają pauzujący za kartki Darren Fletcher oraz kontuzjowany Owen Hargreaves. Znając drużynę FCB zagrają ofensywnie(choć nie tak jak zawsze) tak jak najbardziej lubią a zdaję się drużyna MU przede wszystkim nastawi się na kontry i raczej na pewno nie będzie to mecz dwóch zawodników Messiego czy Ronaldo by myśleć o końcowym triumfie muszą grać zespołowo. Nie sądzę by w regulaminowym czasie któraś z ekip zapewniła sobie końcowy triumf i pewnie zagrają zachowawczo wiedzą ,że strata jeden bramki może przesądzić o losach spotkania ,dlatego też stawiam na remis.

Przewidywane składy:
Barcelona: Valdes - Puyol, Pique, Toure, Sylvinho, Xavi, Busquets, Iniesta, Messi, Eto'o, Henry
Man. Utd: van der Sar - O'Shea, Vidic, Ferdinand, Evra, Giggs, Carrick, Anderson, Park, Cristiano Ronaldo, Rooney

Ostatnio edytowany przez Real1 (2009-05-27 06:43:50)

Offline

 

#8 2009-05-27 16:29:50

Alex

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 4
WWW

Re: CHAMPIONS LEAGUE

Dzisiaj czeka nas wielki mecz dwóch obecnie najlepszych klubów w Europie. Ja osobiście uważam że w regulaminowym czasie padnie remis (prawdopodobnie 1-1 ) , natomiast po dogrywce Barca bedzie sie cieszyc z trofeum. Barca i MU mają podobne style gry i raczej mecz nie będzie obfity w gole, pierwsza drużyna jak i druga zagrają ostrożnie w ataku.

Offline

 

#9 2009-06-30 11:35:59

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Re: CHAMPIONS LEAGUE

Hibernians Paola - Mogren Budva 1.75
Runda wstępna eliminacji Champions League. W meczu otwierającym eliminacje zmierzą się Maltańczycy z Paoli z zespołem mistrza Czarnogóry Mogrenu Budva. Jak wszyscy dobrze wiemy poziom futbolu na Malcie jest bardzo niski, liga też prezentuje się żenująco słabo. A Czarnogórcy grają w rundzie wstępnej dlatego że Czarnogóra dopiero drugi sezon startuje w europejskich pucharach. Zresztą piłkarze tego kraju powstałego po oddzieleniu się od Serbii potrafili w el. MŚ sprawic problemy wielu drużynom. W składzie Mogrenu jest kilku zawodników którzy są powoływani do kadry Czarnogóry. Zresztą, skoro potrafili po niesamowitej walce wyprzedzic dosyc dobry i znany Buducnost Podgorica to raczej nie po to żeby odpaśc z maltańczykami. Czytałem wypowiedzi zawodników gości, zapowiadają oni walkę o wygraną, w ich typowaniach przewijają się najczęściej wyniki 1-0 lub 2-0. Z etgo co wywnioskowałem Mogren zagra z Hiberniansem w możliwie najsilniejszym składzie. Czarnogórcy są zmobilizowani żeby wygrac i wg mnie nie dadzą żadnych szans Hiberniansowi.

Offline

 

#10 2009-07-21 12:56:58

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

Re: CHAMPIONS LEAGUE

Bohemian FC Dublin - Red Bull Salzburg kurs:1.65
FC Levadia Tallinn - Wisła Kraków kurs:1.55


Eliminacje (II runda) Ligi Mistrzów.

Dwa mecze, dwaj faworyci, jeden cel - awans do fazy grupowej Champions League.

Zarówno Wisła Kraków jak Red Bull Salzburg, nie popisały się pierwszym meczu na własnych stadionach, w obu przypadkach padł wynik 1:1.
Goście(obie druzyny grają na wyjazdach) doskonale zdają sobie sprawę że, teraz wszystko zależy od ich dobrego występu na wyjeździe.Muszą pokazać,ze nie tylko na papierze są druzyną lepszą.
Za podopiecznymi Skorzy i Stevensa przemawia właściwie wszystko - są lepsi organizacyjnie, kadrowo, szkoleniowo i pod każdym innym względem. Levadia i Bohemians to zespoły o znacznie mniejszym potencjale, a remisy obu tych klubów w pierwszych meczach zostały przyjęte w ich krajach z wielkim niedowierzaniem.

Jakikolwiek inny wynik, jak wygrane Polaków i Austriaków jest właściwie niemożliwy.


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

#11 2009-07-28 11:42:41

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

Re: CHAMPIONS LEAGUE

Anderlecht - Sivaspor kurs: 1.60

Spotkanie 3 rundy eliminacji do LM, drużyna wicemistrza Belgii podejmuje rewelacyjnego mistrza Turcji - Sivasspor. Goście stoją na dużo słabszej pozycji. Przede wszystkim, nigdy nie wychodziły im dobrze mecze z renomowanymi adwersarzami, szczególnie te na obcym stadionie. Dodatkowo, piłkarze z Brukselii mają dużo większe doświadczenie w rozgrywkach europejskich i wydają się być lepiej przygotowani, utrzymali swój zespół w nienaruszonym transferami stanie. W przeciwieństwie do Turków, których po fantastycznym sezonie opuścili Sylla, Bilica, Balili, Tum, z kolei Mehmet Yildiz i Sezer Badur są kontuzjowani. Bardzo ważne jest to, że w Belgii istnieje ogromna presja ze strony kibiców i mediów. Nikt nie wyobraża sobie  drugiego roku w Lidze Mistrzów bez Anderlechtu. Jest to ogromna motywacja, aby nie dać szans dla dosyć orientalnego przeciwnika i na wbicie solidnej zaliczki przed wyjazdem na bądź co bądź niebezpieczny teren.


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

#12 2009-07-29 09:22:53

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

Re: CHAMPIONS LEAGUE

FC Kopenhaga - Stabæk kurs:1.55
FC Kopenhaga (-1) - Stabæk kurs:2.25

Tak jak w typowanym wczorajszym meczu Anderlecht - Sivasspor, tak tu.... według mnie faworyt jest tylko jeden, są nim gospodarze. nie od dziś wiadomo,że norweska piłka klubowa Rosenborgiem stoi, a jeśli on gra słabo to praktycznie w Europie(czytaj europejskich pucharach) jej nie ma.

FC Kopenhaga zaliczyła co prawda falstart na starcie ligi, ale jak pokazują kolejne mecze, z Duńczykami wszystko jest ok. W ostatnich trzech meczach strzelili 19 goli tracąc tylko 1. Wiadomo przeciwnicy, z nienajwyzszej półki(Koge i dwukrotnie Mogren) ale czy zespół z Stabæk to futbolowa potega? Śmiem wątpić.
W poprzedniej rundzie Norwegowie grali z Mistrzem Albanii, remisując w Tiranie 1:1, zdecydował mecz w domu, który Stabæk rostrzygnął na swoją korzyść. Zresztą jak pokazują wyniki osiągnięte w lidze, jest to druzyna własnego podwórka i nieczęsto osiąga nawet remis na wyjeździe.

Duńczycy dysponują o wiele silniejszym potencjałem kadrowym,dochodzi do tego doswiadczenie, dobra forma i własne boisko. Właśnie tu muszą zapewnić sobie awans do kolejnej rundy CL. W rewanżu w Norwegii będzie o tyle ciężko, że ich rywale posiadają sztuczną murawę i nie przyzwyczajonym do takiej nawierzchni Duńczykom, mogą sprawić psikusa. Dlatego już dziś w Kopenhadze trzeba wygrać na tyle wysoko by nie martwić się o rewanż. Duńczyków na pewno na to stać.

Dla troszkę odwazniejszych proponuję zagrać z handicapem FC Kopenhaga -1


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

#13 2009-07-29 10:35:24

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: CHAMPIONS LEAGUE

Ventspils - Bate 2,15 - kluby Łotewskie do mnie zupełnie nie przemawiają, za to Bate rok temu pokazało się z bardzo dobrej strony i takiego rywala jak Ventspils powinni wessać łatwo, kurs bardzo zachęcający

1-0

Levadia - Debrecen 2,50 - takiej szansy od losu się chyba Węgrzy nie spodziewali i po wyeliminowaniu moim zdaniem zdecydowanie mocniejszego Kalmar, Levadię też powinni ograć, bo pomimo pokonania Wisły nadal uważam, że jest zdecydowanie mega słaby klub.

0-1
bez analizy na przeczucie :

Sporting L. - Twente X2 2,00 0-0
Apoel - Partizan 2,75 2-0

edit :3 na 4 wiec nie jest zle , miałem to na systemie 3 z 5, ostatnim meczem jest dzisiejszy mecz Lecha, więc przewiduję nawet niezły sukces

Ostatnio edytowany przez dudu_lech (2009-07-30 07:57:48)

Offline

 

#14 2009-07-29 15:53:16

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Re: CHAMPIONS LEAGUE

Celtic Glasgow - Dynamo Moskwa 1.70
Celtic Glasgow po nieudanym poprzednim sezonie (nie zdobyli mistrzostwa Szkocji) dokonał drobnej rewolucji. Nowym trenerem został ,w miejsce Gordona Strachana, Tony Mowbray. I nowy szkoleniowiec tchnął w piłkarzy The Boys nowego ducha. Artur Boruc znów gra świetnie, nowi piłkarze dobrze wkomponowali się w zespół, ci którzy byli w zespole wcześniej, czując na plecach oddech, nowych graczy zmobilizowali się do roboty. Trener Mowbray dokonał kilku roszad w składzie, w składzie coraz częściej pojawiają się i odgrywają większą rolę tacy gracze jak Caddis, O'Dea, McCourt, Mizuno, Flood czy McGowan. Ale nadal prym wiodą takie postacie jak Boruc, Samaras, Loovens, Donati czy McGeady. Do tych zawodników dołączyli tacy gracze jak Załuska, N'Guemo (znakomity środkowy pomocnik z Nancy), napastnik Fortune.

Celtic w okresie przygotowawczym radził sobie bardzo dobrze, w ostatnich dniach wygrał Wembley Cup, gdzie ograł Al Ahly 5-0 i Tottenham 2-0. W obu meczach Celtowie dominowali nad rywalami, stwarzali sobie sporo okazji, kontrolowali grę. Wcześniej mierzyli się jeszcze z Cardiff City (0-0, tylko własnej nieskuteczności zawdzięczają remis), Brisbane Roar (3-0, świetna gra Killena). Wyniki dobre, a gra znakomita.

Dzisiaj naprzeciw Celticu stanie zespół Dynama Moskwa. Goście w trwającym obecnie sezonie ligi rosyjskiej zajmują 5 miejsce, z niewielką stratą do lidera. Jednak dobre mecze przeplatają bardzo słabymi, zresztą poziom rosyjskiej czołówki w tym roku spadł. Skład gości prezentuje się niezle, mają oni w swoich szeregach m.in. A.Kerżakova, L.Wilkshere'a , Z.Karcemarskasa, D. Kolodina czy byłego gracza GKS Bełchatów Marcina Kowalczyka. Jednak moim zdaniem na będący w dobrej dyspozycji Celtic, grający w swojej twierdzy Celtic Park, to za mało.

Skład Celticu powinien wygląda tamniej więcej tak:
Boruc - Hinkel (Fox), Caldwell, Loovens (O'Dea), Naylor (Caddis) - McGeady , Donati (Mizuno), N'Guemo (Crosas), Maloney(McCourt) - McDonald (Killen), Fortune. widac że potencjał, mimo braku Browna i Robsona jest ogromny i nie wyobrażam sobie żeby Celtic tego meczu nie wygrał.

Offline

 

#15 2009-08-04 09:16:01

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: CHAMPIONS LEAGUE

Poli Timisoara - Szachtar 1,80 - po zaskakujacym remisie w 1 spotkaniu, rewanż powinni gracze Szachtara wygrac, gdyz nie wyobrazam sobie gniewu pana Achmietowa gdyby polegli na rumusnkim rywalu i nie walczyli w tej edycji LM, klub z takim budzetem i mozliwosciami po prostu musi przejsc ta runde. Kurs wysoki, dla mnie to najpewniejszy mecz rewanzow LM.

Debrecen - Levadia 1,45 - Levadia swoje juz zrobiła i nawet przegrywajac to spotkanie i tak gra dalej w LE, a o tym ze to jednak jest słaby zespol moglismy sie przekonać tydzien temu, w rewanżu Debrecen nie powinien mieć wiekszych problemów ze zwyciestwem.

Dwa pewniaki z niskimi kursami :

Maccabi - Aktobe 1,35 4-3 takiego fartu dawno nie widziałem
Levski - Baku 1,35 - inne rozstzygniecia w tych spotkaniach niż pewne, wysokie wygrane gospodarzy będą dla mnie sporym zaskoczeniem.

Ostatnio edytowany przez dudu_lech (2009-08-05 09:18:15)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://colina.pila.pl Szamba betonowe Dobczyce www.numizek.pl www.psita.pl www.piesku.pl