#16 2009-08-05 14:53:06

ar3Q

Młodszy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-28
Posty: 10

Re: CHAMPIONS LEAGUE

http://i26.tinypic.com/2it0osm.png vs http://i32.tinypic.com/16c3plt.png
Dinamo Moscow - X/Celtic Glasgow
Kurs: 1,80 Betsafe
Stawka 2/10j. tj. 20j.

Rewanżowe spotkanie eliminacji do Ligi Mistrzów. Przed tygodniem w Szkocji, Celtic niespodziewanie przegrał 0-1. Rosjanie strzelili bramkę w 7 minucie, zaś przebieg spotkania wyglądał mniej więcej tak, że Celtic atakował, a Dynamo broniło się na 40 metrze i od czasu do czasu kontratakowało.
Celtic będzie miał bardzo trudne zadanie w Moskwie. Szkoci przed sezonem sprzedali swojego kreatora gry Nakamure do Espanyolu, natomiast wzmocnili się Załuską, dwoma Irlandczykami z Mortherwell (w tym Killden) oraz pozyskali dobrego środkowego pomocnika z Nancy. Na rewanż gotowy jest wracający po kontuzji Scott Brown, który dobrze zaprezentował się w sparingu przeciwko Sunderland.
Dynamo Moskwa w lidze rosyjskiej jest groźne, ale bez fajerwerków: 5-1-2, w bramkach 10-7. Widać, ze podobną ilość bramek strzela jak i traci ta drużyna. Ostatnie mecze u siebie Dynama, to wygrana 2-1 z przedostatnim zespołem w tabeli, remis (1-1) z zespołem trzecim zespołem od końca i zwycięstwo (1-0) z szóstą drużyną. Zauważyć można, że wynik zawsze jest na styku.
Podsumowując, bez dwóch zdań, będzie to ciężkie spotkanie, przede wszystkim dla Szkotów. Celtic nie ma nic do stracenia, musi w Moskwie zaatakować i próbować odrobić stratę z pierwszego meczu. Stać ich na korzystny wynik. Jeżeli Celtic poprawił przez ten tydzień skuteczność, to nie powinien ponownie przegrać z Dynamem. Rosjanie zapewne zagrają twardo i z asekuracja na remis, zaś Szkoci dążyć będą do strzelania bramek, stąd mój typ X2, po atrakcyjnym kursie 1.80.

WESZŁO

Ostatnio edytowany przez ar3Q (2009-08-05 20:35:55)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
apartamenty grzybowo studio kopiowania ślask poxipol wrocław taxi wałcz psychoterapia Piła