#46 2009-04-20 22:43:02

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

Re: ATP

http://www.atpworldtour.com/5/photos/2009/fb/MA21.jpg

Juan Monaco - Marat Safin  Kurs ok 1.60


Swoją krótka analizę oprę tylko na ostatnim turnieju rozegranym na clayu w ubiegłym tygodniu w Monte Carlo.

Safin dotarł tam, aż do drugiej rundy, pokonując w pierwszej samego Lleytona Hewitta, który,żeby zagrać z Rosjaninem podróżował przez pół świata. Zagrał i przegrał. Zresztą nie mogło być inaczej.Safin zaś w kolejnym meczu nie sprostał Nicolasowi Lapenttiemu.I to by było na tyle a propos gry Safina.
Mówiąc inaczej Safin, nie gra w tej chwili nic, co wskazywało by na to,że zagra przynajmniej wyrównany pojedynek z Monaco.

Juan Monaco, zaczyna swój marsz w górę klasyfikacji ATP, sprzyjają ku temu turnieje rozgrywane w tej chwili w wiekszości na clayu.
W Monte Carlo, Argentyńczyk zostawił w pokonanym polu Chardy'ego i Robredo. Pokonal go dopiero, rozgrywający znakomity turniej Andreas Beck (choć myślę,że Monaco poprostu go zlekceważył).

Gra na clayu, zawsze służyła Monaco, zaś Safin nigdy za tą nawierzchnią nie przepadał. Moim zdaniem zwycięzcą tego meczu będzie Argentyńczyk.


http://www.bet-at-home.com/redirStats.a … s&cid=1906
http://www.atpworldtour.com/tennis/3/en … umber=MA21
http://www.atpworldtour.com/tennis/3/en … arch=safin


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

#47 2009-04-20 23:20:04

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

Re: ATP

http://www.atpworldtour.com/5/photos/headshots/main/F510_AS.jpg
Fabio Fognini  - Daniel Gimeno-Traver Kurs: 1.50
Obaj Panowie spotkali sie ze sobą trzy tygodnie temu podczas turnieju w Neapolu (turniejrozgrywany na clayu). Tym razem Hiszpan jest gospodarzem, ale jego zwycięstwo graniczy z cudem. Gimeno-Traver nie ma w tym sezonie na swoim koncie wygranych z liczącymi się zawodnikami, nie odnosił też jakiś wielkich sukcesów w pięciu ostatnich imprezach w  których brał udział, tylko w turnieju w meksykańskim Acapulco dotarł do ćwierćfinału(nie był to jednak specjalnie mocno obsadzony turniej)

Fognini, zaskakuje naprawdę dobra formą i ma na rozkładzie kilku przyzwoitych tenisistów(Berdych,Cilic,Massu). W Monte Carlo rozegrał też wyrównany , acz przegrany mecz z Murrayem(6:7,4:6) Szczególnie dobrze spisuje się na clayu(w Neapolu dotarł do półfinału, choć trzeba przyznać,że obsada nie była nadzwyczajna), a więc na nawierzchni, której rozgrywany jest turniej w Barcelonie.

Tu też zwycięzca moze być tylko jeden i będzie nim Włoch

http://www.bet-at-home.com/redirStats.a … s&cid=1906
http://www.atpworldtour.com/tennis/3/en … ch=fognini
http://www.atpworldtour.com/tennis/3/en … umber=G676


Włoch przegrał!!! 1:6, 3:6 i to tyle w gwoli komentarza PUDŁO


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

#48 2009-04-21 08:02:29

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

No co ja mogę dodać - zgadzam się z obydwoma typami.

Od siebie dodałbym jeszcze zwycięstwo Troickiego z Youzhnym po kursie 1.83 PUDŁO

Serb ma zdecydowanie lepsze wyniki niż Rosjanin. Obydwaj na clayu nie grają jakiejś rewelacji, ale mój typ opieram na ich formie. W tym roku już się spotkali i po przegranym 1 secie Youzhny skreczował w drugim. Myślę, że dziś będzie podobnie

Offline

 

#49 2009-04-21 08:53:18

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Martin - Andreev 1, kurs 2.74 (Fortuna na necie powinien być wyższy) PUDŁO
Martin to stary lis, który świetnie gra na piachu. Gra u siebie w domu co daje mu sporą przewagę. Z drugiej strony Andreev jest strasznie himerycznym graczem. Wczoraj jakimś cudem pokonał Seppiego a dziś wcale nie będzie mu łatwiej. Jego bilans na tym turnieju to 1 zwycięstwo i 3 porażki w pierwszych rundach. Stąd już i tak jest na plusie
Myślę, że Rosjanin to przegra w 3 setach. Moje dodatkowe typy to OVER i Martin w 3 setach

Kukushkin - Ferrer 1, kurs 5.66 (na necie powinno być ponad 7.0) PUDŁO
Rosjanin ma świetny bilans na tym turnieju - 7:1. Ostatnio jest w super formie co udowodnił pokonując wczoraj pewnie Riba-Madrit w 2 setach. Chiałem tu zaznaczyć, że Riba to jest nadzieja hiszpańskiego tenisa na 2 Nadala (tak piszą Hiszpanie z forum TI). Co do Ferrera to niby jest w super formie a przegrał z Verdasco jak ostatnia pizda ugrywając 3 gemy. Ferrer potrafi kiepsko zagrać w tych mniejszych turniejach jak kursy na niego są bliskie 1.1. Myślę, że dostanie w 3 setach. Dodatkowe typy to OVER i Kukushkin w 3 setach.

Offline

 

#50 2009-04-22 08:48:35

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Nowy dzień - nowe nadzieje

Lopez - Ventura 1, kurs 1.5
Lopez pokonał wczoraj swoją zmorę Nieminena 6:2 6:1. W takiej formie powinien spokojnie ograć Venturę, który jest zdecydownie graczem na poziomie wygrywania challengerów.

Gonzalez - Acasuso 2:0 w setach, kurs 1.7
Gonzo jest w super formie. W tym roku już pogonił Acasuso w 2 setach. Od tamtej pory nic się nie zmieniło, więc dziś będzie tak samo

Monaco - Traver 2:0 w setach, kurs 1.5
Monaco zniesie tego hiszpańskiego chuja w 2 setach z kortu. Zemsta sa wczorajsze podłożenie się Fogniniego

Offline

 

#51 2009-04-22 08:54:00

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: ATP

Ja od siebie dodam :

Tomas Berdych - Oscar Hernandez 2,60

Gram Oscara bardziej z sentymentu bo ostatnio co na niego stawiam to daje radę i jest na mojej liście ulubionych graczy. Poza tym widziałem go w zesłym tygodniu w meczu z Bennetau i naprawdę podoba mi się jego styl gry. Uważam, że kurs warty gra, Berdych nie jest jakimś mega dobrym, stabilnym zawodnikiem więc szanse są

Offline

 

#52 2009-04-22 11:38:00

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Chciałem zaznaczyć, że w tym tygodniu nie gram tenisa za prawdziwe pieniądze.
Czekam aż się wyklaruje sytuacja i wróci mi skuteczność na poziomie 70%.
Może dla próby ruszę Rzym od poniedziałku.
Do konca tego tygodnia daję typy tylko dla sprawdzenia skuteczności

Bieżacy tydzień = 5 x PUDŁO

Offline

 

#53 2009-04-23 08:01:26

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Simonus napisał:

Nowy dzień - nowe nadzieje

Lopez - Ventura 1, kurs 1.5 Weszło
Lopez pokonał wczoraj swoją zmorę Nieminena 6:2 6:1. W takiej formie powinien spokojnie ograć Venturę, który jest zdecydownie graczem na poziomie wygrywania challengerów.

Gonzalez - Acasuso 2:0 w setach, kurs 1.7 Weszło
Gonzo jest w super formie. W tym roku już pogonił Acasuso w 2 setach. Od tamtej pory nic się nie zmieniło, więc dziś będzie tak samo

Monaco - Traver 2:0 w setach, kurs 1.5 Weszło
Monaco zniesie tego hiszpańskiego chuja w 2 setach z kortu. Zemsta sa wczorajsze podłożenie się Fogniniego

W końcu coś drgnęło i trafiłem wszystkie 3 typy

Offline

 

#54 2009-04-23 10:01:58

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Nadal - Rochus poniżej 17 gemów, kurs 1.8  WESZŁO
Nie wiem jakim cudem Rochus wczoraj pyknął Gasqueta. Tak czy inaczej to jest max na co go strać. Wczoraj Nadal puknął Gila 6:2 6:2. Dla mnie Portugalczyk jest dużo lepszy niz Belg, więc max co moze ugrać Christophe to 2-3 gemy. Widze wymik 6:2 6:1 dla Nadala

Gonzalez - Monaco 2:0 w setach, kurs 1.7  WESZŁO
Gonzalez prowadzi z Monaco 4:0 w h2h. To, że dziś wygra jest pewne. A myślę, że dokona tego w 2 setach. W tym roku panowie się spotkali na piachu i Gonzo zmasakrował rywala 6:2 6:0. Dziś może tak spektakularnie nie wygra, ale spodziewam się wyniku 6:4 6:3 czy coś w ten deseń.

Niespodzianki:

Andreev - Robredo 1, kurs 2.21 Pudło
Andreev gra w tym turnieju na prawdę przyzwoicie natomiast Robreo w tym roku nie zachwyca. Hiszpan w 1 secie strasznie męczył się z Gaudio (obecnie nr 966 na świecie) i fartownie wygrał w tie breaku. Dopiero w 2 secie pewnie wygrał, ale z taką dyspozycją nie ugra z Rosjaninem więcej niż 1 seta

Almagro - Nalbandian 1, kurs 2.15 Pudło ale kiche zagrał Almagro...
Gruby Nalby gra w tym roku delikatnie mówiąc beznadziejnie. Wczoraj ledwo wygrał z "przebijaczem" Kunistynem. Almagro to już wyższa półka i tak łatwo nie pójdzie. Zapowiada się ostra 3 setówka. OVER to najpewniejszy wybór, ale zaryzykuję na Nicolasa, zę nie pozwoli sobie na WTA

Offline

 

#55 2009-04-24 08:00:36

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Simonus napisał:

Nadal - Rochus poniżej 17 gemów, kurs 1.8  WESZŁO
Nie wiem jakim cudem Rochus wczoraj pyknął Gasqueta. Tak czy inaczej to jest max na co go strać. Wczoraj Nadal puknął Gila 6:2 6:2. Dla mnie Portugalczyk jest dużo lepszy niz Belg, więc max co moze ugrać Christophe to 2-3 gemy. Widze wymik 6:2 6:1 dla Nadala

Gonzalez - Monaco 2:0 w setach, kurs 1.7  WESZŁO
Gonzalez prowadzi z Monaco 4:0 w h2h. To, że dziś wygra jest pewne. A myślę, że dokona tego w 2 setach. W tym roku panowie się spotkali na piachu i Gonzo zmasakrował rywala 6:2 6:0. Dziś może tak spektakularnie nie wygra, ale spodziewam się wyniku 6:4 6:3 czy coś w ten deseń.

Niespodzianki:

Andreev - Robredo 1, kurs 2.21 Pudło
Andreev gra w tym turnieju na prawdę przyzwoicie natomiast Robreo w tym roku nie zachwyca. Hiszpan w 1 secie strasznie męczył się z Gaudio (obecnie nr 966 na świecie) i fartownie wygrał w tie breaku. Dopiero w 2 secie pewnie wygrał, ale z taką dyspozycją nie ugra z Rosjaninem więcej niż 1 seta

Almagro - Nalbandian 1, kurs 2.15 Pudło ale kiche zagrał Almagro...
Gruby Nalby gra w tym roku delikatnie mówiąc beznadziejnie. Wczoraj ledwo wygrał z "przebijaczem" Kunistynem. Almagro to już wyższa półka i tak łatwo nie pójdzie. Zapowiada się ostra 3 setówka. OVER to najpewniejszy wybór, ale zaryzykuję na Nicolasa, zę nie pozwoli sobie na WTA

To co dałem w pewniakach elegancko weszło. Mocarz Rochus ugrał 2 gemy. To dla niedowiarków co mówili, że będzie więcej niż 16 gemów
Gonzalez zgodnie zmoimi podejrzeniami walnął Monaco w 2 setach - zaciętych jak to opisałem.

A niespodzianki jak to niespodzianki = ryzyko duże i nie weszły. Andreev się elegancko podłożył... a Almagro zagrał jedno wielkie gówno.

Ogólnie powoli wracam do formy co mnie niezmienie cieszy

Offline

 

#56 2009-04-24 08:28:10

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Ferrer - Robredo 1, kurs 1.5 WESZŁO
Kurs nie powala, ale to jest jedyny pewniak na dziś. Ferrer na 10000000000000000000000000000000000000000000% to wygra. A to dlatego, że w zeszłym roku panowie się spotkali też w ćwierćfinale i Ferrer to wygrał w 3 setach. Robredo nie będzie chujem i tego nie wygra. Poza tym Ferrer ostatnio lepiej od niego gra. No i prowadzi 3:2 w h2h.

Niespodzianki tylko dla sprawdzenia nosa, absolutnie nie do gry:

Gonzalez - Verdasco 1, kurs 2.4 WESZŁO
Gonzalez jest w zajebistej formie. Natomiast Verdasco forma niby też mega, ale jak wszyscy z nas zauważyli Hiszpan nie potrafi grać z elitą. Na AO 2009 po prostu mu się na maxa przyfarciło A obecnie Gonzo ze swoją grą to na pewno pierwsza dziesiątka rankingu ATP. Widzę 3 setówkę zakończoną zwycięstwem Czilijczyka, którego bardzo lubię.

Stepanek - Davydenko 1, kurs 2.65 Pudło Walczył, ale nie dał rady w 3 secie
Czech to walczak jakich mało. Na pewno będzie 3 setówka, ale nie jestem pewien czy Rosjanin jest gotowy na taką walkę tym bardziej, że wczoraj już miał mega ostrą przeprawę a jest świeżo po kontuzji...

Offline

 

#57 2009-04-25 09:58:25

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Re: ATP

Bryan/Bryan - Knowles/Bhupathi 1  1.35
Kurs nie powala jednak wydaje się byc dobrym rozwiązaniem na podbicie ako. Bryan'owie to najlepszy debel świata. Wczoraj stawiałem na Knowlesa i Bhupathiego ale to co wczoraj prezentowali to była totalna padaka. Mieli dużo szczęścia że wygrali bo dawali rywalom wiele szans na przełamanie jednak zmęczony Gonzalez nie był w stanie tego wykorzystac. Amerykanie takich sytuacji nie zmarnują i dzisiaj wygrają.

1-2 WTOPA



jednak tenis nie nadaje się do podbicia kursu

Ostatnio edytowany przez konradtsw (2009-04-25 23:02:36)

Offline

 

#58 2009-04-26 11:43:21

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Simonus napisał:

Ferrer - Robredo 1, kurs 1.5 WESZŁO
Kurs nie powala, ale to jest jedyny pewniak na dziś. Ferrer na 10000000000000000000000000000000000000000000% to wygra. A to dlatego, że w zeszłym roku panowie się spotkali też w ćwierćfinale i Ferrer to wygrał w 3 setach. Robredo nie będzie chujem i tego nie wygra. Poza tym Ferrer ostatnio lepiej od niego gra. No i prowadzi 3:2 w h2h.

Niespodzianki tylko dla sprawdzenia nosa, absolutnie nie do gry:

Gonzalez - Verdasco 1, kurs 2.4 WESZŁO
Gonzalez jest w zajebistej formie. Natomiast Verdasco forma niby też mega, ale jak wszyscy z nas zauważyli Hiszpan nie potrafi grać z elitą. Na AO 2009 po prostu mu się na maxa przyfarciło A obecnie Gonzo ze swoją grą to na pewno pierwsza dziesiątka rankingu ATP. Widzę 3 setówkę zakończoną zwycięstwem Czilijczyka, którego bardzo lubię.

Stepanek - Davydenko 1, kurs 2.65 Pudło Walczył, ale nie dał rady w 3 secie
Czech to walczak jakich mało. Na pewno będzie 3 setówka, ale nie jestem pewien czy Rosjanin jest gotowy na taką walkę tym bardziej, że wczoraj już miał mega ostrą przeprawę a jest świeżo po kontuzji...

Trafione 2/3 = 66%
Myslę, że mój nos powoli zaczyna działać. Od poniedziałki jedziemy z Rzymem

Offline

 

#59 2009-04-27 13:11:55

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Nowy tydzień z porządnymi analizami i bez fuszerki:

Crivoi Victor - Blake James 2, kurs 1.6 PUDŁO
James Blake jest świetnym zawodnikiem, ale wty roku nie może znaleźć formy. Jest to spowodowane ciągnącą się kontuzją nadgarstka. Mimo wszystko jest on nadal w pierwszej 20 rankingu i w końcu musi zacząć wygrywać. Tym bardziej, że ma do obrony sporo punktów, gdyż w zeszłym roku był w ćwierćfinale. Jego przeciwnik to utalentowany Rumun, który wymiata w challengerach. Jeśli Blake to przegra to będzie znaczyć, że powinien sobie na dłużej odpocząć. Po prostu NIE WYPADA mu tego przegrać.

Söderling Robin - Granollers Marcel 1, kurs 1.6 WESZŁO
Zarówno Szwed jak i Hiszpan nie zachwycają w tym roku. Jednak ja dużo wyżej cenię Soderlinga, który jak chce to potrafi rewelacyjnie grać. Kurs na MGP nie jest powalajacy, więc Robin nie powinien się podłożyć

Niespodzianka:

Hernych - Karlovic 1, kurs 2.0 PUDŁO
Jakiś czas temu było 2.2 na Czecha, więc trzeba łapać póki nie spadnie niżej. Hernych ładnie przeszedł kwlifikacje, gdzie ograł Comporto i Massu. Natomiast Karlovic na piachu gra mało i niezbyt dobrze. Jego serwis to na clayu może być za mało. Tym bardziej, że Czech też świetnie serwuje i dużo lepiej porusza się po korcie. Po kursie 2.0 warto zagrać na Hernycha

Offline

 

#60 2009-04-28 07:49:31

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: ATP

Simonus napisał:

Nowy tydzień z porządnymi analizami i bez fuszerki:

Crivoi Victor - Blake James 2, kurs 1.6 PUDŁO
James Blake jest świetnym zawodnikiem, ale wty roku nie może znaleźć formy. Jest to spowodowane ciągnącą się kontuzją nadgarstka. Mimo wszystko jest on nadal w pierwszej 20 rankingu i w końcu musi zacząć wygrywać. Tym bardziej, że ma do obrony sporo punktów, gdyż w zeszłym roku był w ćwierćfinale. Jego przeciwnik to utalentowany Rumun, który wymiata w challengerach. Jeśli Blake to przegra to będzie znaczyć, że powinien sobie na dłużej odpocząć. Po prostu NIE WYPADA mu tego przegrać.

Söderling Robin - Granollers Marcel 1, kurs 1.6 WESZŁO
Zarówno Szwed jak i Hiszpan nie zachwycają w tym roku. Jednak ja dużo wyżej cenię Soderlinga, który jak chce to potrafi rewelacyjnie grać. Kurs na MGP nie jest powalajacy, więc Robin nie powinien się podłożyć

Niespodzianka:

Hernych - Karlovic 1, kurs 2.0 PUDŁO
Jakiś czas temu było 2.2 na Czecha, więc trzeba łapać póki nie spadnie niżej. Hernych ładnie przeszedł kwlifikacje, gdzie ograł Comporto i Massu. Natomiast Karlovic na piachu gra mało i niezbyt dobrze. Jego serwis to na clayu może być za mało. Tym bardziej, że Czech też świetnie serwuje i dużo lepiej porusza się po korcie. Po kursie 2.0 warto zagrać na Hernycha

Blake odstawił manianę na maxa. W I secie z 0:5 wyciągnął na 5:5, żeby przegrać 2 następne gemy. A w II secie dostał do 3... Za to Hernych po wygraniu I seta siadł... Wyniki Panów po raz kolejny są dość nieprzewidywalne

Tylko Soderling nie zawiodl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com usuwanie adblue poxipol wrocław taxi wałcz psychoterapia Piła