#1 2009-05-05 12:49:40

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

Niższe ligi niemieckie

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:yw2QMBeTMaF8DM:http://www.yogimogi.com/yogimogi/dquiz-2006/DFB_Logo.jpg
Analizy i typy do niższych lig  niemieckich


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

#2 2009-05-05 16:17:09

parker82

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-03
Posty: 42

Re: Niższe ligi niemieckie

Carl Zeiss Jena - Stuttgarter Kickers kurs:1,85


Przygladam sie grze Stuttgarters od pewnego czasu i wiem ze to bardzo slaba druzyna.Czesto przeciw nim gralem i dobrze na tym wychodzilem.Dwa tygodnie temu grali w Dreznie przeciw tamtejszemu Dynamu i tradycyjnie postawilem przeciwko nim.Byl to jednak blad,bo bralem ten typ na szybko,bez zastanowienia i dopiero w trakcie meczu zauwazylem ze Dynamo przaktycznie o nic nie gra i w tym momencie pomyslalem,ze to blad i nie zdziwie sie jak Stuttgarters wygra.Tak tez sie stalo,a bramke na 2-1 Stuttgarters strzelil w ostatniej minucie.Nie bylem wcale zdziwiony,widocznie w Niemczech zawodnicy tez dorabiaja na boku.

Tydzien temu Stuttgarters takze wygral z zespolem,ktory o nic nie gral (Eintrachtem Brunszwik) i mysle,ze dopiero dzisiaj poznamy faktyczna forme tego zespolu.Jada bowiem do Jeny na mecz z tamtejszym Carl Zeiss,czyli wreszcie ekipa,ktora ma o co grac,a dokladnie mowiac walczy o utrzymanie sie przed spadkiem do nizszej ligi min. wlasnie z dzisiejszym rywalem.Scisk w tabeli jest ogromny i wygrana da zespolowi Carl Zeiss chwile oddechu,bo nalezy pamietac ze pomijajac dzisiejszy mecz,zostaja tylko trzy kolejki do konca rozgrywek.

Znajac wartosc druzyny Stuttgarters i patrzac na to z kim i gdzie dzisiaj graja,obstawiam na wygrana gospodarzy.Zawsze jednak gdy gram nizsze ligi niemieckie,to uprzedzam,ze szalec ze stawka nie warto,bo zdarza sie sporo dziwnych wynikow.Mysle ze dzisiaj jednak Carl Zeiss wygra ten mecz.


0-0 PUDŁO Slabe wejscie mam.Remisu nie przewidywalem,bo zadnej z druzyn nic nie dawal (szczegolnie gosciom i myslalem,ze zaatakuja i nadzieja sie na kontry)

Ostatnio edytowany przez parker82 (2009-05-05 16:21:22)

Offline

 

#3 2009-05-31 22:31:39

Leszczu

Moderator

1647469
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 195
WWW

Re: Niższe ligi niemieckie

VFL Osnabrück - SC Paderborn 07 1,95
Drugi baraż o drugą Bundesligę. W pierwszym wygrał Paderborn 1:0. Przeważał przez długi czas, jednak Osnabruck w 88. minucie trafił w poprzeczkę, dlatego może mówić o pechu. Osnabrück chce zostać w 2. Bundeslidze, dlatego muszą ten mecz wygrać. Wydaje mi się, że są drużyną lepszą, lubią grać u siebie (6-8-3 w 2B), Paderborn na wyjazdach radził sobie średnio, chociaż grał ligę niżej (11-2-6). W ostatnim dziesięcioleciu drużyny grały ze sobą kilkukrotnie, jednak na boisku Osnabrück lepszy bilans mają gospodarze (3-1-0). Myślę, że poprawią swój dobry stosunek z Paderborn i wygrają jutrzejsze spotkanie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue kobelco poxipol wrocław taxi wałcz psychoterapia Piła