#1 2009-04-04 11:17:43

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Liga Grecka - o koszykówce z okolic Aten i Salonik

AE Trikala - Panellinios 2  1.45
Trzeci w tabeli Panellinios na wyjezdzie gra z przedostatnią w tabeli Trikalą. Panellinios walczy z Arisem Saloniki o 3 miejsce, oba te zespoły jak wiadomo wyprzedza tylko Panathinaikos i Olympiakos. Ostatnio Panellinios jest w niezłej formie, potrafił ograc solidny Panionios, potrafił rozbic outsidera z Larissy... Dlatego w meczu z Trikalą powinni udowodnic że stac ich na zwycięską walkę o 3 miejsce. Trikala gra słabo, ostatnią wygraną zanotowali 1 marca, u siebie z Larissą Adamou. W 11 meczach u siebie wygrali zaledwie 3, Panellinios na wyjazdach jest jednym z najlepszych zespołów, wygrali 6 z 11 spotkań. Liderem Panelliniosu jest Ivan Radenovic, dobywający średnio po 13,9 pkt i mający po 4,5 zbiórki na mecz. Wspierają go Brad Newley (10,1 pkt.,3,5 zb.), Anthony Grundy (10,6pkt., 3 as./mecz) czy Jurica Golemac (9,3pkt.,3,5 zb.). Trikala swoją grę opiera na 3 zawodnikach Nikolaidisie,Avery'm i Massie'm.

Offline

 

#2 2009-06-01 15:59:34

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

Re: Liga Grecka - o koszykówce z okolic Aten i Salonik

Panathinaikos Ateny(- 6,5) - Olimpiakos Pireus kurs:1.55

Ostatni(mam nadzieję) mecz, z serii play off o tytuł mistrza Grecji. zmierzą się ze sobą starzy bywalcy Euroligi. Obecny stan rywalizacji 2:1, na korzyść gospodarzy dzisiejszego spotkania. Jako,ze w sezonie zasadniczym drużyna z Pireusu była na pozycji numer jeden, to ona zaczynała i kończy tę rywalizację na własnym parkiecie, oczywiście pod warunkiem,ze dziś wygra, bo jeśli nie, piątego meczu nie będzie.
Ogladałem, dwa z trzech(drugie i trzecie) z dotąd rozegranych spotkań, zespól z Aten w obu z tych meczów był zespołem lepszym, dojrzalszym, lepiej zorganizowanym, zarówno w obronie jak i ataku.
Wydaje mi się,że dziś Panata przypieczętuje tytuł na swoją korzyść, tym bardziej,ze w pierwszym meczu u siebie wrecz rozniosła swoich rywali. Tym bardziej, że Olimpiakosowi zawsze źle grało się w Atenach i .. jeszcze ta stawka


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
legowisko ortopedyczne dla psa www.hotels-world.pl materace janpol kołdra amz psycholog Piła