#1 2009-03-27 14:19:29

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Liga Francuska

Lyon-Le Mans  1 1,55
dzis zagram koszykowke francuska na przełamanie , tydzien temu grałem mecz lyonu , tyle tylko ,ze przeciwko , lyon grał wtedy wyjazdowy mecz z roanne ktore było w niesamowitym gazie , zagrałem roanne i niestety sie przejechałem , przed emczem z roanne lyon miał 3 porażki z rzedu , przegrał raz na wyjezdzie i dwa razy u siebie , lyon mecz z ronne wygrał 10 punktami wczesniej wygrał mecz pucharu francji 20 punktami i w moim przekonaniu wszystko wrociło do normy , lyon jest reczej najmocniejszy kadrowo i powinien zdobyc mistrzostwo , dzis gra u siebie z le mans , jako ,ze ostatnio dwa razy przegrywał u siebie dzis musi wygrac , wiem wiem musi to na rusi ale w moim przekonaniu od meczu pucharu francji zaczeła sie seria dodatnia lyonu i dzisiejszy mecz zwyczajnie wygra .

Offline

 

#2 2009-03-27 21:57:43

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: Liga Francuska

kubunio napisał:

Lyon-Le Mans  1 1,55
dzis zagram koszykowke francuska na przełamanie , tydzien temu grałem mecz lyonu , tyle tylko ,ze przeciwko , lyon grał wtedy wyjazdowy mecz z roanne ktore było w niesamowitym gazie , zagrałem roanne i niestety sie przejechałem , przed emczem z roanne lyon miał 3 porażki z rzedu , przegrał raz na wyjezdzie i dwa razy u siebie , lyon mecz z ronne wygrał 10 punktami wczesniej wygrał mecz pucharu francji 20 punktami i w moim przekonaniu wszystko wrociło do normy , lyon jest reczej najmocniejszy kadrowo i powinien zdobyc mistrzostwo , dzis gra u siebie z le mans , jako ,ze ostatnio dwa razy przegrywał u siebie dzis musi wygrac , wiem wiem musi to na rusi ale w moim przekonaniu od meczu pucharu francji zaczeła sie seria dodatnia lyonu i dzisiejszy mecz zwyczajnie wygra .

WESZŁO

Offline

 

#3 2009-05-08 12:55:30

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: Liga Francuska

Nancy - Orleanaise Entente 1
nancy gra z rewelacja rozgrywek orleanaise , w pierwszym meczu orleanaise pokonało nancy po niezłym meczu 81-76 , dzis gram na nancy bo nancy gra dobrze , ma fajna serie zwyciestw ,  walczy o wyprzedzenie w tabeli dzisiejszych gosci i jest chujowa oferta , atut własnej hali to spory handi mysle ze nancy powinni to wykorzystac , to doswiadczona druzyna co roku bije sie o czołowe lokaty dodatkowo procentuje wystep w eurolidze , marny bo marny ale był , specjalnie nie ma co pisac bo strona z francuskiego basketu odnosnie tego meczu zacieła sie i nie moge sprawdzic składow , jedno napisac moge napewno - orleanaise przyjezdza na wojne , orlean --> Joanna d'Arc -->Maid of Orleans http://www.youtube.com/watch?v=ig2Q4Ub4 … re=related ku pokrzepieniu serc stawiajacych na gosci , nancy veulent la victoire !!!

WESZŁO

Offline

 

#4 2009-05-29 11:41:39

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: Liga Francuska

Strasburg - Asvel 2 1,75
asvel jest zdecydowanie lepszy , pokazał to wygrywajac lige i pokazał to w pierwszym meczu po gromiac strasburg spora iloscia punktow jakos 23 , mysle ,ze dzis powinni sobie poradzic na wyjezdzie , wiem wiem to wyjazd , jest publika strasburga ale kosze sa takie same a linie tak samo oddalone , powinno byc dobrze .

PUDŁO 77-66

Offline

 

#5 2009-06-02 10:59:26

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

Re: Liga Francuska

Villeurbanne Asvel Lyon(-6) - Strasbourg IG  kurs: 1.55
       

Play off ligi francuskiej, ćwierćfinały.Druzyny graja do dwóch zwycięstw, obecny stan rywalizacji 1:1.
Trzecie spotkanie pomiedzy tymi zespołami zadecyduje, który z nich zagra w półfinale.W dwóch poprzednich obie drużyny podzieliły się punktami( w Lyonie zdecydowanie wygrali gospodarze, zas w Strosbourgu mecz też zakończył się wygraną gospodarzy tylko po wyrównanym meczu) Lyon ma przewage własnej hali(w tym sezonie odniósł w niej 15 zwycięstw i poniósł tylko dwie porażki), znajduje się też ostatnio w zdecydowanie lepszej formie niz goście(w ostatnich dziesięciu meczach, Lyon 7 wygranych, Strasbourg tylko 3). Na korzyśc gospodarzy przemawia takze to,że dysponują dużo silniejszym składem i jeśli podejdą do spotkania skoncentrowani nic nie sprawi, by pewnie nie awansowali do dalszej fazy rozgrywek.

WESZŁO 88-59


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szambo Wałbrzych UbytovĂĄnĂ­ Timuran www.numizek.pl www.psita.pl www.piesku.pl