#1 2009-04-01 12:25:16

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Bundesliga - o niemieckiej koszykówce ligowej

WALTER Tigers Tübingen - Dusseldorf Giants 1  1.45
Tubingen zajmuje 11 miejsce w lidze niemieckiej, do miejsca 8 tracą tylko 2 pkt. i mają 1 mecz zaległy. Dzisiaj grają ze średniakiem, jakim jest zespół z Dusseldorfu. Zajmują oni 13 miejsce, jednak liczba punktów nie daje szans na walke o coś więcej a nad strefą spadkową mają bezpieczną (8 pkt.) przewagę. O tym że już o nic nie walczą świadczy fakt że w ostatnich meczach grali średnio (3-7 bilans ost. 10 spotkań). Tubingen u siebie gra o wiele lepiej niż na wyjazdach gdzie poniosło kilka porażek. Liderem zespołu gospodarzy jest Rasko Katic, zdobywający średnio po 14,6 pkt.,  Jermaine Anderson (13,9 pkt.), Michael Haynes (12,7pkt), najlepiej zbierającym zawodnikiem jest Richard Chaney (6,1na mecz), spomniany wcześniej Katic (4,1). Ogólnie ten zepół ma kilku graczy potrafiących wziąc ciężar gry na siebie i to powinno byc atutem w meczu z Dusseldorfem.

PUDŁO

Offline

 

#2 2009-05-15 14:59:41

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: Bundesliga - o niemieckiej koszykówce ligowej

Göttingen BG 74 - TSK uniVersa Bamberg 1 1,65
mecz na pozor łatwy w  wytypowaniu jednak tak nie jest wszystko za sprawa bardzo dobrej gdy bambergu ktory w ostatnim okresie czasu potrafil ograc nawet albe na wyjezdzie , ostatnim mecz przegrali w koloni ale i gottingen przegrało swoj mecz w paderborn , chyba odpuscili choc reki sobie nie dam uciac , gram gottingen bo to rewelacja ligi , zajeli druga lokate bo grali naprawde solidnie , wiele typow poszło na gottingen i nigdy sie nie zawiodłem wiec probuje dalej , w tym sezonie grali ze soba 3 razy , zawsze wygrywał gospodarz choc trzeba przyznac ze zwyciestwa w domu w lidze jak i pucharze niemiec bambergowi przychodziły łatwiej , gottingen u siebie sie meczył i ciekawy jestem jak bedzie dzis , oby do przodu

WESZŁO

Offline

 

#3 2009-06-03 10:58:08

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: Bundesliga - o niemieckiej koszykówce ligowej

Telecom Baskets Bonn - Alba Berlin  1 1,85
ciekawy mecz , w moim przekonaniu wygraja dzis gospodarze , telekom był przeze mnie lekko niedoceniany , co prawda grałem go wczesniej w pucharze uleb bodajze , troche w lidze niemieckiej i genealnie nie zawodził , telekom ładnie roprawił sie z ulmem , ulmem ktory szczegolnie jest grozny u siebie , telekom tam wygrał i odnisł szybkie i łatwe zwyciestwo w serii 3-0 , alba wyraznie sie meczy , 5 meczy ze słaby paderborn o czyms swiadcza , dodatkowo dwa łatwo przegrane mecze wyjazdowe , forma raczej nie jest najlepsza , przed pierwszym meczem miedzy tymi druzynami w drugiej rundzie typowałem albe jako zwyciezce pierwszego meczu , rzeczywistosc okazała sie inna i telekom ogrywa albe 2 punktami - o czyms to swiadczy , poczatkowo wydawało mi sie ,ze to nie tyle telekom jest taki dobry co ulm słabe ale skoro telekom ogrywa albe na wyjezdzie gdzie alba od poczatku sezonu w lidze przegrała tylko raz wydaje sie ,ze telekom trafil z forma , ciekawe jak bedzie dzis , w lidze kiedy do bonn przyjechała alba odjechała z przegrana 14 punktami ,dzis spodziewam sie zacietego meczu i wygranej telekomu bo skoro alba przegrywa dwa mecze wyjazdowe ze słabym paderborn, w bonn bedzie miała jeszcze ciezej . Telekom ma ogromna szanse wyjsc w prowadzeniu na 2-0 w serii i licze ,ze ta szanse wykorzysta .

PUDŁO niestety Telecom wygrał po dogrywce

Offline

 

#4 2009-06-09 11:10:52

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: Bundesliga - o niemieckiej koszykówce ligowej

Telecom Bonn - Alba Berlin 2 1,93
dzis typ na albe , ten półfinał mieł byc wyrownany i jest , choc alba chyba wkoncu zaskoczyła , przedostatni mecz na wyjezdzie alba przegrywa po dogrywce , troche pechowo bo cały mecz prowadzili i to oni dyktowali warunki gry , ostatni mecz w berlinie to juz popis gospodarzy i ich kapitalna gra w obronie , telecom w 40 minut rzuca tylko 39 punktow przy 65 alby , jesli alba dzis przegra to bedzie po zabawie , nie sadze aby tak sie stało , alba w ostatnich latach to najlepsza druzyna , w tym roku kilka ciekawych wystepow w eurolidze , moim zdaniem maja lepsza kadre , sa bardziej doswiadczeni i to raczej im powinno dzisiaj bardziej zalezec na wygranej

WESZŁO 52 - 62

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ehotelsreviews.com busy Koln materace rehabilitacyjne Roboty koparką Kraków