#1 2009-06-20 23:12:24

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

TYPY DNIA (21 czerwca 2009)

TYPY niedziela 21 czerwca

Offline

 

#2 2009-06-20 23:12:50

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Re: TYPY DNIA (21 czerwca 2009)

Keflavik - Fjolnir 1.50
Kolejny mecz z dosyc często przeze mnie typwanej ligi Islandzkiej. Keflavik to zespół który miał walczyc o najwyższe cele, ba miał zagrozic Hafnarfjordurowi w obronie tytułu mistrzowskiego. Jednak po kilku nieudanych występach trzeba te plany będzie nieco zweryfikowac. Jeśli jutro nie wygrają ze słabym Fjolnirem to sytuacja zrobi się bardzo nieciekawa. W tym momencie gospodarze mają 11pkt., do lidera tracą 7 ale do 3 miejsca już tylko 3 pkt. Dlatego ten mecz z Fjolnirem może byc punktem zwrotnym tego sezonu dla Keflaviku. Ostatnia seria meczów bez wygranej (1-4 z KR Reykiavik, 1-1 ze Stjarnan, 4-4 z Breidablikiem) powinna zmotywowac ich do lepszej gry. Tymbardziej że poza porażką w Reykjaviku punkty tracili pechowo. U siebie Keflavik gra bardzo dobrze, wygrał 3 z 4 meczów (przegrał tutaj nawet Hafnarfjordur) a 1 zremisował. Fjolnir w tym sezonie broni się przed spadkiem, grają bardzo słabo i zdobyli narazie tylko 4pkt.(bilans 1-1-4). Na wyjazdach to już jest kompletna tragedia (0-1-4). Ostatnie trzy mecze to bardzo wyrazne porażki (1-3 z Fylkirem, 0-3 z Hafnarfjordur, 1-3 z Vestmannaeyar). Są po prostu słabym zespołem i raczej zmotywowany Keflavik nie zmarnuje szansy na 3 pkt.

WESZŁO 3:1

Offline

 

#3 2009-06-21 15:21:44

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: TYPY DNIA (21 czerwca 2009)

Brazylia - Włochy kurs 2.25

Brazylia wygrała do tej pory oba spotkania i ma swoim koncie 6 punktów. Włosi wygrali 3:1 z USA i odnieśli porażkę 0:1 z Egiptem. Aby Makaroniarze zachowali szanse na awans muszą dzisiejsze spotkanie wygrać. Remis nie wchodzi w rachubę. Stąd zespół będzie musiał prowadzić otwartą grę...
Brazylia na pewno nie bedzie chciała meczu przegrać, gdyż wtedy może nawet dojść to paradoksalnej sytuacji, że zespoł nie awansuje lub w półfinale trafi na Hiszpanię.
Myślę, że Brazylia mając taki potencjał ofensywny i przy Makaronach prowadzących otwartą grę parę bramek zaaplikuje. Remisu tutaj nie będzie a za zwycięstwo faworytów buki płacą aż 2.25.

Jak dla mnie to okazja

WESZŁO 3:0 Idealny mecz na singla. Buki dały GENIALNY KURS

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lukaszsurma.pl/ www.numizek.pl www.psita.pl www.piesku.pl