• Index
  •  » Baseball
  •  » MLB - czyli baseball w wydaniu amerykańskim

#61 2009-06-09 20:33:30

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: MLB - czyli baseball w wydaniu amerykańskim

Zatem gramy!! Wszystkie moje 3 zespoły w ostatnich meczach poniosły porazki, wiec dzisiaj wszystko za 20 zł, z małym aneksem na Dodgers gdyz niski kurs zmusza mnie do gry za 25 zł, żeby byc na plusie przy ewentualnej wygranej :

Milwaukee Brewers
- Colorado Rockies 1,71
LA Dodgers - San Diego Padres 1,48
Texas Rangers - Toronto Blue Jays 1,82


Granie dzisiaj na Dodgers jest w ogole dobrym pomyslem, San Diego ma jeden z gorszych bilansow na wyjezdzie 8-19, i raczej nie maja wielkich szans na wygranie. Dodatkowo Dodgers z ostatnich 3 meczy u siebie z Phillies 2 razy przegrali i na pewno teraz beda chcieli sie odbić i seryjnie pokonywac u siebie zespol San Diego.

Offline

 

#62 2009-06-10 08:48:53

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: MLB - czyli baseball w wydaniu amerykańskim

dudu_lech napisał:

Zatem gramy!! Wszystkie moje 3 zespoły w ostatnich meczach poniosły porazki, wiec dzisiaj wszystko za 20 zł, z małym aneksem na Dodgers gdyz niski kurs zmusza mnie do gry za 25 zł, żeby byc na plusie przy ewentualnej wygranej :

Milwaukee Brewers
- Colorado Rockies 1,71
LA Dodgers - San Diego Padres 1,48
Texas Rangers - Toronto Blue Jays 1,82


Granie dzisiaj na Dodgers jest w ogole dobrym pomyslem, San Diego ma jeden z gorszych bilansow na wyjezdzie 8-19, i raczej nie maja wielkich szans na wygranie. Dodatkowo Dodgers z ostatnich 3 meczy u siebie z Phillies 2 razy przegrali i na pewno teraz beda chcieli sie odbić i seryjnie pokonywac u siebie zespol San Diego.

Milwaukee - Colorado 2-3
Texas - Toronto 0-9

LA Dodgers - San Diego 6-4

100% pewniak wszedł, Milwaukee dostało 3 punkty w jednym inningu wiec mieli troche pecha ale dzisiaj juz pewnie nie pozostawią im złudzeń kto jest lepszy, za to gra Texas to jakiś dramat, ale jeden z najblizszych dwoch spotkan u siebie z Toronto wygraja na pewno, nie ma innej opcji

Offline

 

#63 2009-06-10 19:23:30

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: MLB - czyli baseball w wydaniu amerykańskim

dzisiaj tak :

45 zł :

Texas - Toronto 1,63
Milwaukee - Colorado 1,71

10 zł :

LA Dodgers
- San Diego 1,45

Offline

 

#64 2009-06-11 11:28:21

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: MLB - czyli baseball w wydaniu amerykańskim

dudu_lech napisał:

dzisiaj tak :

45 zł :

Texas - Toronto 1,63
Milwaukee - Colorado 1,71

10 zł :

LA Dodgers
- San Diego 1,45

Texas - Toronto przełożone
Milwaukee - Colorado 2-4
Dodgers - San Diego 1-3.
..ale tu wyszedlem na tym nieźle bo wyszedl jakis inny pitcher na poczatku i zaklad unieważnili wiec odzysklem dyche

Ostatnio edytowany przez dudu_lech (2009-06-11 11:28:48)

Offline

 

#65 2009-06-11 11:33:39

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: MLB - czyli baseball w wydaniu amerykańskim

dzisiaj :

Texas - Toronto 1,63  za 45 zł

tutaj dobrze by było zeby Texas wygralo bo od jutra zaczynaja serie 3 meczowa z Dodgers a jako ze gram oba zespoły chcialbym odpuscic chociaz pierwszy mecz a to bedzie molziwe tylko wtedy jesli oba beda mial na zero, Dodgers przez przypadek mam, wiec brakuje tylko tego. Nie wiem co jeszcze zrobia z tym odwolanym meczem i nie zdziwie sie jak dzisiaj zagraja ze soba 2 mecze i wtedy moge miec maly problem, ale moze przeloza na jakis inny termin.

Milwaukee - Colorado 1,53 za 85 zł

Wczorajsza porazka Brewers mnie mocno zaskoczyla i mam nadzieje ze na koniec 3 meczowej serii z Rockies wygraja u siebie. Colorado w ogole nie wiaodmo skad zlapało nagle wielka forme i wygrali juz 7 spotkan z rzedu i mam nadzieje ze to juz dzisiaj nadszedł kres tej serii

Offline

 

#66 2009-06-12 15:40:19

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: MLB - czyli baseball w wydaniu amerykańskim

dudu_lech napisał:

dzisiaj :

Texas - Toronto 1,63  za 45 zł

tutaj dobrze by było zeby Texas wygralo bo od jutra zaczynaja serie 3 meczowa z Dodgers a jako ze gram oba zespoły chcialbym odpuscic chociaz pierwszy mecz a to bedzie molziwe tylko wtedy jesli oba beda mial na zero, Dodgers przez przypadek mam, wiec brakuje tylko tego. Nie wiem co jeszcze zrobia z tym odwolanym meczem i nie zdziwie sie jak dzisiaj zagraja ze soba 2 mecze i wtedy moge miec maly problem, ale moze przeloza na jakis inny termin.

Milwaukee - Colorado 1,53 za 85 zł

Wczorajsza porazka Brewers mnie mocno zaskoczyla i mam nadzieje ze na koniec 3 meczowej serii z Rockies wygraja u siebie. Colorado w ogole nie wiaodmo skad zlapało nagle wielka forme i wygrali juz 7 spotkan z rzedu i mam nadzieje ze to juz dzisiaj nadszedł kres tej serii

Texas - Toronto 1-0
Milwaukee - Colorado 4-5

Texas zgodnie z planem, ale Milwaukee to jakis dramat, ogladalem ten mecz od 3 inningu i to ile oni mieli szans na punkty i ile zespuli to jest koszmar. Przegrac u siebie wszystkie 3 spotkania z Colorado to jest masakra i spory policzek dla Brewers i dla mnie...

Offline

 

#67 2009-06-12 15:44:58

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: MLB - czyli baseball w wydaniu amerykańskim

Na dzisiaj tylko jedno spotkanie. Texas graja z Dodgers wiec czekam 1 mecz co sie wydarzy.

Milwaukee Brewers
- Chicago White Sox 1,77

Milwaukee ma na koncie 4 porazki z rzedu i musza wreszcie przerwać złą passę. Chicago jest na pewno w ich zasiegu, w ostatnich 10 spotkaniach maja bilans 3-7 wiec mam nadzieje ze nie zachce im sie nagle tego poprawiac .

Offline

 

#68 2009-06-13 12:28:58

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: MLB - czyli baseball w wydaniu amerykańskim

dudu_lech napisał:

Na dzisiaj tylko jedno spotkanie. Texas graja z Dodgers wiec czekam 1 mecz co sie wydarzy.

Milwaukee Brewers
- Chicago White Sox 1,77

Milwaukee ma na koncie 4 porazki z rzedu i musza wreszcie przerwać złą passę. Chicago jest na pewno w ich zasiegu, w ostatnich 10 spotkaniach maja bilans 3-7 wiec mam nadzieje ze nie zachce im sie nagle tego poprawiac .


7-2
, jedno wielkie ufff , mecz ostatniej szansy Milwaukee wygrało dosc pewnie i nadal ze spokojem jestem w grze

Offline

 

#69 2009-06-15 15:02:36

Real1

Młodszy użytkownik

2763521
Skąd: Polska Wschodnia
Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 19
WWW

Re: MLB - czyli baseball w wydaniu amerykańskim

Cleveland-Milwaukee
typ: Cleveland @ 1.90

Milwaukee obecnie zajmuję miejsce w górnej części tabeli z dorobkiem 34-zwycięstw i 29-porażek , gospodarze zajmują miejsce w dolnych rejonach tabeli z 29-zwycięstwami i 36-porażkami ,faworytami w tym spotkaniu są gospodarze ale jak wiadomo ,że MLB jest bardzo nie przewidywalny to warto szukać jakiś niespodzianek. Warto zaznaczyć ,że w dwóch spotkaniach jakie rozegrali ze sobą te ekipy to dwukrotnie lepsza i to grając na wyjedzie okazała się drużyna Milwaukee Brewers (3-6,7-17). Gospodarze w ostatnich 6-spotkaniach wygrali cztery zaś goście tylko raz ,tak więc Brewers  by utrzymać wysoką pozycję muszą ponownie zacząć wygrywać.

Offline

 

#70 2009-06-15 16:42:37

dudu_lech

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 163

Re: MLB - czyli baseball w wydaniu amerykańskim

Real1 napisał:

Cleveland-Milwaukee
typ: Cleveland @ 1.90

Milwaukee obecnie zajmuję miejsce w górnej części tabeli z dorobkiem 34-zwycięstw i 29-porażek , gospodarze zajmują miejsce w dolnych rejonach tabeli z 29-zwycięstwami i 36-porażkami ,faworytami w tym spotkaniu są gospodarze ale jak wiadomo ,że MLB jest bardzo nie przewidywalny to warto szukać jakiś niespodzianek. Warto zaznaczyć ,że w dwóch spotkaniach jakie rozegrali ze sobą te ekipy to dwukrotnie lepsza i to grając na wyjedzie okazała się drużyna Milwaukee Brewers (3-6,7-17). Gospodarze w ostatnich 6-spotkaniach wygrali cztery zaś goście tylko raz ,tak więc Brewers  by utrzymać wysoką pozycję muszą ponownie zacząć wygrywać.

Czyli na kogo w koncu stawiasz, bo sie juz zagubiłem?

Offline

 

#71 2009-07-04 09:47:27

Ferduś

Młodszy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 8

Re: MLB - czyli baseball w wydaniu amerykańskim

Atlanta Braves u Washington Nationals  under 8,5 kurs. 1.85

Mecz nr2 in National Park. W meczu nr1 obejrzeliśmy 17runów, tyle tylko, że dziś na pagórku pojawią liderzy swoich zespołów. Mimo, że WAS kolejny sezon są najgorszą drużyną w MLB to John Lannan (5-5 3.45ERA) nadal pozostaje liderem drużyny. John jest zdecydowanie underowym rzucającym, w szczególności u siebie (2-0 2.08ERA) rzucając bardzo solidnie. Jego rywal Tommy Hanson (4-0 2.48ERA) to w tym sezonie objawienie w Braves, ostatnie mecze potwierdzają jego wysoką dyspozycję (3-0 0,0,0 w 3ost. meczach)! Kursy na owe zdarzenie już zdążyły polecieć w dół, zapewne do rozpoczęcia meczu jeszcze polecą, dlatego warto zagrać już teraz...

Offline

 
  • Index
  •  » Baseball
  •  » MLB - czyli baseball w wydaniu amerykańskim

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel berlin-hotel materace janpol kołdra amz psycholog Piła