#16 2009-06-29 10:43:33

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

Re: WIMBLEDON 2009

F.Schiavone - V.Razzano kurs:1.60

Virginie Razzano w tym sezonie znajduje się w świetnej formie, prawdę mówiąc liczyłem, że przyjdzie zmęczenie i kresem jej możliwości będzie trzecia runda, ale los był bardzo łaskawy dla Francuzki, jej rywalka Vera Zwonarieva nie wyszła na kort więc Virginie miała więcej czasu na odpoczynek i regeneracje sił.
Francheska prochu już nie wymyśli, pewnie  i tak jest szczęśliwa z awansu aż do czwartej rundy, widziałem jej wszystkie mecze w Londynie mimo, że wygrywa męczy się ze swoimi rywalkami strasznie, choćby w pierwszym secie z tragiczną ostatnimi czasy Bartoli.Francuzka była aktywniejsza na korcie ale przegrała tylko dzieki temu że popełniła o dużo więcej niewymuszonych błędów. Włoszka  grała  tak aby utrzymać bezpiecznie piłkę w korcie, a Francuzka psuła wszystko, nawet to czego się nie da zepsuć.

Osobiście gram to spotkanie na 2:0 dla Razzano.


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

#17 2009-06-29 11:03:49

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

Re: WIMBLEDON 2009

Oudin M. - Radwanska A. kurs: 3.80

Amerykanka to materiał na wielka tenisistkę. dobrze wyszkolona technicznie, handicap w postaci mocnego serwisu, myśli i nie boi się ryzykować. Podczas gry dysponuje arsenałem różnorakich uderzeń, które zaskakuja rywalki a często doprowadzają wręcz do flustracji. Oudin oprócz poteżnych uderzeń, często używa skrótów, czym zmusza swoje rywalki do biegania, co często przynosi efekty w końcowej fazie meczu, najczęściej w trzecim secie.
Nasza Agnieszka, chylę czoła przed jej talentem(ale niestety dla nas to talent nie poparty ciężką pracą),jakby sie zatrzymała w rozwoju.Od lat to samo, słaby serwis(drugi jakby wogóle nie istniał), słabe uderzenia z głebi kortu, skróty niczego sobie ale, żeby grać w półfinałach turniejów Wielkiego Szlema, trzeba czegoś więcej, choćby tego co ma młoda Amerykanka - chęci zwyciężania i wiary we własne umiejętności.
Jeśli Oudin zaprezentuje się podobnie jak w meczach z Jankovic czy Szvedovą, Aga nie bedzie miała szans w tym pojedynku. Jedyną szansę widzę w tym,że Radwańska nie zlekceważy rywalki i zagra na 100% swoich możliwości co w połaczeniu z tym,że młoda zawodniczka może być nieregularna i po dobrym meczu może przyjść zły, da naszej gwiazdce wygraną.

Jednak znając podejście teamu Radwańskich do tematu, śmiem wątpić w kompletną koncentrację Polki, boję się że kiedy Radwańska zrozumie co się dzieje, będzie juz za późno. Dlatego dla mnie zwycięstwo Oudin nie będzie najmniejszą niespodzianką


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

#18 2009-06-29 11:21:47

KibicLeo

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-21
Posty: 444

Re: WIMBLEDON 2009

Lisicki S. - Wozniacki C. kurs: 3.20

Obie zawodniczki maja wiele wspólnego. Przede wszystkim płynie w nich polska krew.Dysponują podobnym potencjałem technicznym, preferująagresywny i ofensywny styl gry.

Woźniacki w tygodniu poprzedzającym Wimbledon, wygrała turniej, grała więc cały tydzień bez przerwy, teraz tez ma juz w nogach trzy spotkania. Lisicki od odpadnięcia w French Open tylko trenowała i dochodziła do siebie po operacji wyrostka. Zagrała dopiero w Londynie, zresztą jak na razie zadziwia, odprawiając do domu choćby samą "Carycę Svetę". Jest więc zdecydowanie świeższa od polskiej Dunki.
Wydaje mi się iż polska niemka ma lepsze kończące uderzenie i dużo częściej używa skrótów. Jestem pewny,że bedzie to wyrównany mecz, ale zwycięsko z niego wyjśc może tylko jedna Polka. I będzie to Sabine.


Musimy od siebie wymagać, nawet gdyby inni od nas nie wymagali.

Offline

 

#19 2009-07-02 13:28:35

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Re: WIMBLEDON 2009

Williams V. - Safina D. (Dinara Safina (RUS) - wygra co najmniej 1 seta?) NIE 1.68
Półfinał turnieju na kortach trawiastych Wimbledonu. Amerykanka Venus Williams pewnie zmierzą po kolejny triumf na kortach w Londynie, w każdej kolejnej rundzie miażdzy rywalki. Żadna z rywalek (Voegele, Bondarenko, Suarez, Ivanovic, Radwańska) nie była w stanie urwac jej nawet seta, ba, w żadna rywalka oprócz Suarez nie urwała jej więcej niż 4 gemy w jednym secie. Statystyki ze spotkania z Radwańską pokazują jak wielka jest różnica między Venus a resztą świata na trawie. I nie wierzę że Safina, która potwornie męczyła się z Sabine Lisicki jest w stanie urwac jej seta.  Safina ograła rywalkę z Niemiec tylko dzięki temu że młoda Niemka w 3 secie straciła siły i popełniała ogromną liczbę błędów. Zresztą Safina też popełniała sporo błędów ( 38 niewymuszonych błędów !), miała słabszy serwis (3 podwójne błędy w jednym gemie, ogółem aż 15 podwójnych błędów, nie zaserowała nawet 1 asa), wygrywała mniej akcji niż Lisicki. I nie sądzę żeby w meczu z będącą w świetnej formie Venus miała wygrac chocby jednego seta.

WESZŁO GŁADKO 6-0, 6-1

Offline

 

#20 2009-07-03 13:35:02

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Re: WIMBLEDON 2009

Stosur S. / Stubbs R. - Ruano P. / Medina G. 1.60
Półfinał debla kobiet na kortach trawiastych Wimbledonu. Będąca w świetnej formie Australijka Stosur i jej partnerka Rennae Stubbs przebrnęły drogę do półfinału w świetnym stylu. Pokonały po drodze kilka dobrych debli, mają znakomite statystyki. Obie zawodniczki niezle grają na trawie, obydwie wygrywały turnieje deblowe na trawie w Londynie. Rennae powoli kończy karierę więc tytuł mistrzowski na Wimbledonie byłby pięknym zwieńczeniem jej kariery. A rywalkami będą Hiszpanki, Anabel Medina Garrigues i Virginie Ruano Pascual. Hiszpanki osiągnęły bardzo dużo, patrząc na ich wcześniejsze dokonania na Wimbledonie (Anabel nigdy wcześniej nie przeszła w deblu dalej niż do 2 rundy, podobnie jak Virginie). A w tym sezonie miały dużo szczęścia w losowaniu, ominęły je najgrozniejsze deble. Bo ciężko uznac deble Niculescu/Kudryavtseva czy Rodionova/Voskobaeva za jakieś mocne deble. Dlatego sądzę, że na półfinale zakończą swoją przygodę z tym turniejem Hiszpanki.

WESZŁO

Offline

 

#21 2009-07-04 11:09:52

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Re: WIMBLEDON 2009

Williams V. - Williams S.  (under/over 22,5 gema) over 1.80
W finale kobiecego turnieju singla na kortach Wimbledonu spotkają się siostry Williams. Będzie to już ich czwarte spotkanie w finale tego turnieju i drugie z rzędu. Obydwie wygrały po 2 razy. W tym sezonie obydwie radzą sobie naprawdę świetnie, oglądałem kilka meczów z udziałem sióstr i muszę przyznac że grają naprawdę znakomicie. Świadczy o tym fakt że pokonały wiele dobrych i znakomitych rywalek. Venus ma na rozkładzie m.in. Ivanovic, Radwańską i Safinę a Serena ograła już Hantuchovą, Azarenkę czy Dementievą. Obydwie zagrały w półfinałach świetne mecze, Venus rozbiła Safinę 6-0,6-1 (ma naprawdę genialne statsy w tym turnieju), a Serena pokonała po znakomitym meczu będącą w dobrej dyspozycji Dementievą. A dlaczego stawiam over 22,5 gema ? Ponieważ po pierwsze siostry są w świetnej formie, po drugie będą chciały stworzyc genialne widowisko i wielki show a to prorokuje nam 3 setowy pojedynek. A ich trzy ostatnie pojedynki to zacięte 3-setówki. Dlatego właśnie over 22,5 gema jest wg mnie najlepszym rozwiązaniem, nie podejmuję się stawiac która z nich wygra choc kibicuję Venus

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset na mokotowie i ursynowie busy Amsterdam Skup tabletów ursus Sports Manager