#1 2009-03-26 13:34:50

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

PLS

AZS Czestochowa - Resovia Rzeszow   1,8

proste wytłumaczenie , nie sadze aby czestochowa ktora jest druzyna nieobliczalna przegrała rywalizacje z rzeszowem 3-0 , dzis graja u siebie , hala jest specyficzna i nie sadze aby rzeszow odniósł dzis decydujace zwyciestwo , od samego poczatku druzyna z rzeszowa mnie nie przekonywała i pewnie przekonywac nie bedzie , o tym ,ze ciezko gra sie w czestochowie przekonało sie juz cueno i pare innych druzyn .Głeboko wierze ,ze zbyszek bartman zabije dzis kogos piłka podczas swojego serwisu

Offline

 

#2 2009-03-26 22:58:58

kubunio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 130

Re: PLS

kubunio napisał:

AZS Czestochowa - Resovia Rzeszow   1,8

proste wytłumaczenie , nie sadze aby czestochowa ktora jest druzyna nieobliczalna przegrała rywalizacje z rzeszowem 3-0 , dzis graja u siebie , hala jest specyficzna i nie sadze aby rzeszow odniósł dzis decydujace zwyciestwo , od samego poczatku druzyna z rzeszowa mnie nie przekonywała i pewnie przekonywac nie bedzie , o tym ,ze ciezko gra sie w czestochowie przekonało sie juz cueno i pare innych druzyn .Głeboko wierze ,ze zbyszek bartman zabije dzis kogos piłka podczas swojego serwisu

PUDŁO , pudło w pierwszym typie w kazdym temacie powoli staje sie moja regułą choc trzeba przyznac ,ze azs bardzo mi w tym pomógł , jesli sie prowadzi 2-0 w setach i sie nie wygrywa to przegrywa sie 3-2 , zbyszku kurwa co wy zrobiliscie ???!!!!

Offline

 

#3 2009-04-17 09:31:51

Simonus

Zbanowany

Zarejestrowany: 2009-03-22
Posty: 334

Re: PLS

Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów 2, kurs 1.6
Skra zgodnie z założeniami wygrała oba mecze we własnej hali 3:0 i 3:1. Teraz cała zabawa przenosi się do Jastrzębia. W sezonie zasadniczym Skra już wygrała na wyjeździe. Wszystkie atuty są po stronie gości. Myślę, że chcą oni zakończyć serię w 3 wygranych spotkaniach i jakoś nie widzę innego rozwiązania niż ich zwycięstwo. Może będzie i 5 setów, ale tak czy inaczej na korzyść zespołu z Bełchatowa.

WESZŁO

Ostatnio edytowany przez Simonus (2009-04-22 08:43:00)

Offline

 

#4 2009-05-02 10:48:32

konradtsw

Administrator

Skąd: Starachowice
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 229

Re: PLS

Jastrzębie - ZAKSA 1  1.40
Kurs nie powala, ale Jastrzębie jest o krok od zdobycia brązowych medali PLS. Potrzebują do tego 1 wygranej. Ponieważ prowadzą w serii 2-1 więc miło by było zapewnic sobie medale przed własnymi kibicami. Tym bardziej że ZAKSA straciła Terence'a Martina i nie w pełni sił jest Jakub Novotny. A właśnie ci zawodnicy prowadzili grę kędzierzynian. Od przegranych półfinałów formą nie błyszczą R. Szczbaniuk i M. Masny. Wczoraj Kędzierzyn miał słabe przyjęcie i zagrywkę, widac że ten sezon jest dlanich za długi. A u gospodarzy błyszczy Guillaume Samica, wczoraj grał bardzo dobrze i był solidnie wspierany przez kolegów. Pełny wynik wczoraj brzmiał 3:0 (25:20, 25:22, 25:23). Jak widac Jastrzębie kontrolowały grę. Nie sądzę żeby ZAKSA się dzisiaj odrodziła, tym bardziej że w sezonie zasadniczym też tutaj przegrała mecz.

Aha i dopisek:
" Byliśmy bardzo pozytywnie nastawieni przed meczem, ale w trakcie gry powoli schodziło z nas powietrze - komentował po spotkaniu Grzegorz Pilarz żałując, że tym razem drużyny nie mógł wesprzeć Jakub Novotny. - Mało prawdopodobne też, że Jakub pomoże nam w sobotę, na pewno nie w pełnym wymiarze. W miarę trenuje, ale nie jest w stanie zagrać całego meczu."

To tylko potwierdza moje słowa.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaproszenia ślubne https://www.odzyskamydlug.pl/windykacja/ busy Amsterdam Skup tabletów ursus Sports Manager